Dokonce i LinkedIn vytváří kopii Clubhouse

Je to, jako by každá velká technologická společnost pracovala na společenské zvukové funkci podobné Clubhouse – Spaces se nyní zavádí na TwitterA Facebook údajně jeden budujeA Spotify je jednímA Mark Cuban jeden má, Dokonce Slack vstupuje do hry. Ale teď myšlenka společného zvukového prostoru Začalo to v Clubhouse převážně jako exkluzivní klub Pro technologickou elitu a investory rizikového kapitálu epizoda skončila. Profesionální sociální síť LinkedIn pracuje na své funkci zvukové sítě, Společnost potvrdila TechCrunch.

„Provádíme několik prvních testů, abychom vytvořili jedinečný zvukový zážitek spojený s vaší profesionální identitou,“ uvedl LinkedIn ve svém prohlášení. TechCrunch. „A zkoumáme, jak přenášet hlas do jiných částí LinkedIn, jako jsou události a skupiny, abychom našim členům poskytli více způsobů, jak se spojit s jejich komunitou.“

LinkedIn uvedl, že tato funkce brzy zahájí beta testování. Níže je uvedena maketa toho, jak by funkce mohla vypadat, kterou s ním LinkedIn sdílel TechCrunch. Stejně jako Clubhouse a Twitter Spaces obsahuje fázi předních a středových reproduktorů a seznam lidí v publiku ve spodní části obrazovky.

Foto: LinkedIn Přes TechCrunch

LinkedIn se již stává cílem pro tvůrce obsahu pomocí nástrojů, jako je Nový režim pro autory Označuje, že jste ve svém profilu tvůrcem obsahu LinkedIn. Funkce podobná Clubhouse se ve skutečnosti cítí jako přirozené.

READ  'Alan Wake 2' pořádá již tak divokou soutěž GOTY

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *