Apple Frames 2.1: Podpora pro Apple Watch Series 7 a MacBook Pro 2021, New Update Flow, Plus čínská a česká lokalizace

S potěšením dnes oznamuji vydání Apple Frames 2.1, první velké aktualizace verze 2.0 mé oblíbené zkratky Apple Frames, kterou jsem představil loni v říjnu. Přidání této aktualizace trvalo déle, než jsem čekal, ale jsem rád, že mohu přidat kompatibilitu se všemi nejnovějšími rámečky zařízení, které Apple podporuje, novými jazyky a zbrusu novým streamem aktualizací, který to dělá. Je snadné stáhnout nejnovější šablony, které budou v budoucnu spouštět Apple Frames.

Sbohem.

Nový tok aktualizací

Jak jsem vysvětlil minulý rok, nová zkratka Apple Frames je založena na souboru Frames.json uloženém na zkratkách iCloud Drive. Tento soubor je slovník JSON, který obsahuje základní 64 kódované reprezentace všech obrázků používaných Apple Frames jako grafické šablony pro návrh snímků obrazovky. Vy Nikdy se tohoto souboru nedotýkejte; Potřebuji jej však aktualizovat při sdílení nové verze Apple Frames, která přináší podporu pro nová zařízení a rámečky.

Počínaje Apple Frames 2.1 Shortcut Apps zjistí, zda je na iCloud Drive nainstalována starší verze Frames.json, a automaticky převede nejnovější verzi z MacStories CDN. To je vše. Pokud je nalezena starší verze souboru Frames.json, Shortcuts vám pošlou upozornění a stáhne soubor znovu cdn.macstories.net. (Musíte udělit oprávnění alespoň jednou pro ‚Zobrazit oznámení‘ a ‚Přijímat obsah URL‘.)

Díky tomuto přístupu mohu neustále aktualizovat slovník Frames.json, aniž by jej lidé museli stahovat a přesouvat ručně, což všem usnadňuje.

Apple Watch Series 7, 2021 MacBook Pro a opravy chyb

Apple Frames 2.1 přidává podporu pro snímky obrazovky pořízené s Apple Watch Series 7, 14” MacBook Pro a 16” MacBook Pro, s několika opravami chyb (včetně snímků obrazovky iPod mini a MacBook Air).

Poprvé v Apple Frames si můžete vybrat, zda chcete snímky obrazovky Apple Watch zarámovat na tmavé nebo světlé šablony Apple Watch – zejména modely Midnight a Starlight. Apple se rozhodl oficiálně nabízet obě barvy jako vlastní Marketingové zdroje Letos jsem přidal podporu pro oba s nabídkou, ze které si můžete vybrat ze zástupce.

READ  Předpověď Walesu vs Česká republika, náhled, skupinové zprávy a další

Bohužel, s výjimkou 41mm verze se Apple rozhodl pro 45mm model Apple Watch Series 7 nabízet pouze oficiální rámečky. Podle Applu„Zdá se, že se lidem líbí, že model velkých hodinek ukazuje uživatelské rozhraní WatchOS“. Je tady Nemůžu nic dělat Pokud jde o chybějící rámečky pro 41mm Apple Watch Series 7, rád bych podpořil svou zkratku Apple Frames. Pokud zde se mnou souhlasíte, dejte Apple vědět, že tyto rámečky jsou vítány. (A nechápu zde ospravedlnění Applu. Koneckonců, nabízejí mnoho rámečků pro různé velikosti obrazovek iPadu a iPhonu.)

Nejnovější MacBooky Pro jsou podporovány v rámech Apple 2.1 ve velikostech 14” a 16”. Stejně jako u předchozích šablon pro Mac podporuje Apple Frames pouze snímky obrazovky pořízené ve výchozím rozlišení displeje vybraného modelu Macu; Pokud používáte naměřené rozlišení a chcete používat Apple Frames pro nový MacBook Pro, měli byste pořídit tento snímek obrazovky namísto výchozího rozlišení.

Apple Frames nyní funguje jako rychlý proces a služba na MacOS Finder, takže je velmi snadné získat snímek obrazovky vašeho Macu a okamžitě navrhnout jednu z oficiálních šablon Apple.

čínština a čeština

A konečně, díky příspěvkům čtenářů MacStories Ruoyu a Davida přichází Apple Frames 2.1 s podporou dalších dvou jazyků, čínštiny a češtiny.

Stejně jako dříve můžete definovat jazyk, který chcete v systému používat při instalaci Apple Frames a změnou funkce ‚Text‘ na začátku zástupce.

Stáhněte si Apple Frames 2.1

Doufám, že se vám tato nová verze Apple Frames 2.1 bude líbit. Jako vždy mi neváhejte posílat požadavky na funkce nebo chybová hlášení na Twitteru a já se pokusím je vyřídit.

Apple Frames 2.1 si můžete stáhnout níže nebo navštívit archiv zástupců MacStories.

READ  Rangers musí překonat špatný rekord, když čelí českým hráčům

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.