Aplikace Google Home dostává tolik potřebný redesign s interaktivními tlačítky

Aplikace Google Home dostává tolik potřebný redesign s interaktivními tlačítky

Aplikace Google Home má nový design, díky kterému by měla být ještě intuitivnější, podle zprávy z 9to5Google. Nadcházející aktualizace 2.49 vám umožní komunikovat s vašimi zařízeními z jediné obrazovky, která vypadá ovládací panel zařízení Na telefonech se systémem Android 11 a vyšším.

Soudě podle aktualizace Poznámky k vydání v App StoreZdá se, že Google doufá, že udělá aplikaci uživatelsky přívětivější, než je nyní, s tím, že by vám měla pomoci „rychle najít to, co hledáte, ztlumit kompatibilní světla a změnit hlasitost hudby v popu“. Přesněji řečeno, budete moci zařízení zapnout nebo vypnout klepnutím na zařízení, přejetím prstem doleva nebo doprava po určitých položkách, jako jsou světla nebo reproduktory, abyste mohli upravit jas a hlasitost, a také dlouhým stisknutím zařízení zobrazit další možnosti.

Google Home se dočkal další velké designové změny V roce 2018 – a dále Přidejte ovládací prvky pro změnu barvy světel – ale od té doby to z velké části zůstalo stejné. Nechali jsme to s vysoce kvalitní aplikací, která nás nutí využívat každé zařízení k provádění určitých vylepšení (ačkoli stále existují některé ovládací prvky na jedno kliknutí, jako je zapínání nebo vypínání věcí).

Google říká, že redesign bude spuštěn „během několika příštích týdnů“ a dokonce s nejnovější verzí aplikace pro iOS nebo Android Možná nestačí vidět změny. Někteří uživatelé, například bývalý šéfredaktor Vývojáři XDA Mishaal RahmanÚspěšně jste si stáhli aktualizaci 2.49.1.8 na Android a otevřeli jste nová nastavení.

READ  MacBook Air 2022 pravděpodobně nebude ve více barvách

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *