Google Pixel 6a rozebrán na videu

Google včera začal přijímat předobjednávky na Pixel 6a a oficiální prodej by měl začít 28. července. Pixel 6a, který byl oznámen již v květnu, představuje zajímavý odklon od řady „a“, protože používá stejný Tensor SoC jako Pixel 6 a Pixel 6 Pro, přičemž je stále levnější než oba.

Pokud jste někdy chtěli nahlédnout do Pixelu 6a, dnes máte šťastný den, protože to udělal kanál YouTube PBK Reviews na videu pro vaše potěšení ze sledování. Jde o postupné rozebrání nového telefonu a odhalení všech jeho vnitřností.

Začíná to velmi nepříjemným překvapením, kterým je, že dotyčná jednotka je nabitá, rám čočky fotoaparátu a zadní panel je poškrábaný a promáčknutý. Obrazovka byla naštěstí v pořádku, protože je chráněna listem papíru, ale to je zjevně velmi vážný problém kontroly kvality v továrně.

V každém případě je prvním krokem demontáže odstranění obrazovky, která prozradí, že snímač otisků prstů je připevněn k zobrazovacímu panelu. Uvnitř Pixelu 6a je velký kus grafitu pro přenos tepla a vyjmutí baterie je jednodušší než u jiných Pixelů. Dále je to na sundání základní desky, připájení USB-C portu k ní, což ztěžuje opravy. Dobrou zprávou pro milovníky smartphonů střední třídy je, že tento telefon má fyzický senzor přiblížení. Nezapomeňte se podívat na video výše, kde najdete všechny podrobnosti a aspekty, které vedly k tomu, že získal skóre opravitelnosti 7/10.

READ  Cvičte s novými a novými barvami HomePod mini od Apple

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.