Aktualizace Genshin Impact 2.0: Okres Inazuma, zahradnictví, další

Jedna z nových postav Inazuma v Genshin Impact stojí mezi třešňovými květy

obrázek: Miho

moment Jinshin účinek Fanoušci prakticky čekali od chvíle, kdy zde hra konečně vyšla. inazumaOčekávaná a pověstná herní oblast inspirovaná Japonskem je na cestě 21. července nejen to, ale přichází také aktualizace tak velká, že čínský vývojář Mihoyo považoval za vhodné přeskočit herní verzi z 1.6 na 2.0.

Inazuma se zaměřuje na nadcházející aktualizaci – zcela novou oblast podobnou velikostí jako předchozí dvě hlavní oblasti hry, Mondstadt a Liyue. kde první má jakési Dech divočinyHigh and final fantasy meets يلتقي Vzdává hold mnoha prvkům čínské kultury„Inazuma je první bodnutí hry inspirované anime v otevřeně inspirované oblasti japonské tradice.

upoutávka Není to tak jemné, protože architektura a archetypy (šógun, samuraj, ninja) křičely Japonsko tak hlasitě, jak je to možné, stejně jako mnoho třešňových květů. Všechno však vypadá skvěle Jinshin účinekSvěží umělecký styl, natolik, že fanoušci jsou V zásadě ztrácejí rozum Ihned. Mezitím byl soundtrack k nové oblasti nahrán ve spolupráci s Tokijskou filharmonií, aby jí dodala autentickou chuť.

Nová oblast znamená spoustu nových věcí, včetně „enormního“ množství nových misí Archon a vedlejších úkolů. K dispozici budou také tři nové hratelné postavy: Ayaka, která využívá síly katany a ledu, Yoimiya, která používá luk a oheň (což je snad lepší než kolega Amber, o které je známo, že je nejhorší v hra) a Sayu, ninja vítr.

Kromě toho všeho, Jinshin účinek Přidává křížový postup mezi verzemi hry pro PS5, PS4, PC, Android a iOS. Také: zahradnictví! Jakmile bude vydána verze 2.0, budete moci sbírat semínka a vysazovat je na polích světa do vaší nádoby Serenitea, což je v podstatě systém bydlení hráče hry.

Aktualizace – spolu s novými událostmi a řadou systémových vylepšení – dorazí za méně než dva týdny. Myslím, že to znamená, že bych pravděpodobně měl začít znovu dělat každodenní úkoly, hm.

READ  Pro Skater 1 + 2 od Tonyho Hawka je na Switchi překvapivě silný

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *