Pozor na obchodníky se zlatem, naletěly už desítky lidí. Firma nemá čím ručit a nemá povolení ČNB

16

Na redakci serveru Tíseň.tv se obrátil koncem listopadu pan Tomáš. Uzavřel smlouvu se společností ATT Investments CZ-SE sídlící na Praze 10 s tím, že investuje určitou částku a polovinu dostane hned zpět ve zlatě. Společnost garantovala podle právníků nevýhodnou smlouvou pro klienta zpětný odkup zlata za dva roky se zhodnocením 4 procenta ročně. Podle odborníků nemá, ale společnost pořádně čím ručit za vklady klientů. Navíc ani nemá bankovní licenci na to, aby s penězi veřejnosti mohla disponovat. Celý systém připomíná tzv. Ponziho schéma nebo určitou odnož multilevel marketingu. Tedy způsob podnikání, který češi znají jako letadlo. Redakce Tíseň.tv se rozhodla podat proto trestní oznámení. Se zástupcem společnosti jsme se sešli a získali důkazy o možné nelegální činnosti této firmy.

Sdílejte:

16 komentářů

 1. Lukáš Šustr on

  Lucky
  Nejsem poškozený jen mě zaujala reportáž. Myslím že by pomohla další reportáž a veřejně ji publikovat když máte důkazy a lidi se sami ozvou. Už se rysuje další reportáž? Děkuji za odpověď.

 2. Ivan Veselý on

  Stačí si přečíst dnešní článek s M.Zadákem na vasekladno.cz o turnaji masters.

 3. Informzdroj on

  Dle probihajiciho policejniho setreni se opetativci zatim zameruji na vetev v Kladne a ve Velkem Mezirici. Spolecnosti Forwardy a Kapitol. Vice podrobnosti zatim nebude zverejneno.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.