Zpráva, která odhalila vítěze Guardian Games Destiny 2 před koncem akce, byla odeslána „chyba“

Zpráva, která odhalila vítěze Guardian Games Destiny 2 před koncem akce, byla odeslána „chyba“

Bungie potvrdilo, že zpráva ve hře Destiny 2 oznamující vítězství Warlocků v události, která ještě neskončila, byla „falešná“.

Každoroční měsíční událost Destiny 2 Guardian Games odstartovala začátkem tohoto týdne a přinesla více „přátelské soutěže“ mezi třemi třídami, Huntery, Titans a Warlocky. Bylo tedy velkým překvapením, když Bungie zveřejnilo zprávu ve hře všem hráčům, která prohlásila Warlocks za vítěze.

Destiny 2 Lightfall – Trailer spuštěn pro hry PS5 a PS4

„Warlocks vyhrál Guardian Games 2023!“ Zmínil jsem zprávu. „Čarodějové vyhrávají! Čarodějové mají letos nejvíc medailí a her! Navštivte věž na závěrečný ceremoniál.“

Vzhledem k tomu, že událost měla skončit až 23. května, hráči rychle zpochybnili oznámení, což přimělo Bungie k vydání následujícího prohlášení na sociálních sítích:

„Jsme si vědomi, že ve hře byla odeslána chybová zpráva oznamující vítěze Guardian Games,“ uvedlo studio. Do Guardian Games zbývají ještě dva týdny a vítězná kategorie ještě nebyla oficiálně vyhlášena.

Pro ty, kteří to nevědí, Destiny 2’s Guardian Games běží od 2. května do 23. května a oceňují hráče medailemi za aktivity napříč hrou a také dvěma zbraněmi. Na konci akce vyhraje třída s největším počtem medailí.

ICYMI, Bungie přidává do Destiny 2 nové možnosti přístupnosti, konkrétně pro barvoslepost. Season of Depth, která má začít 23. května, bude obsahovat možnost pro hráče upravit barvu zaměřovacího kříže nepřátelského cíle, který se změní při míření na nepřítele, a také nové barevné možnosti pro překlady, aby se zajistilo, že budou snadnější. použití. čte.

READ  Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 Vydán graf rozlišení a snímkové frekvence

Bungie také přidává barevné předvolby pro Commendations, což znamená, že barvoslepí hráči stále jasně vidí odměny.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *