Živé aktualizace Miss World 2024 o vítězích soutěže Miss World Jméno Fotografie Odměny Saini Shetty Jio Convention Center Mumbai

Živé aktualizace Miss World 2024 o vítězích soutěže Miss World Jméno Fotografie Odměny Saini Shetty Jio Convention Center Mumbai

Miss World 2024 živě: Dobrý den a vítejte v tomto prostoru, kde vám budeme přinášet všechny aktualizace týkající se vytoužené soutěže Miss World 2024, která se konala v Jio World Convention Centre v Bombaji. Češka Kristina Pešková byla korunována Miss World 2024.

Miss World se po 28 letech vrátila do Indie. V 71. soutěži Indii zastupovala vítězka Miss India World 2022 Sini Shetty, která se probojovala mezi nejlepších osm.

O Saini Shetty:

24letý rodák z Bombaje, Saini Shetty, pocházející z dynamického státu Karnataka, ztělesňuje komplexní směs dědictví Karnataka, kde se plynule prolínají kulturní kořeny a rodinná linie. Sainiho láska k tanci, pěstovaná od jejích čtyř let, ji vedla k tomu, že ve čtrnácti letech dokončila hru Bharatanatyam „Arangetram“. Díky žonglování se svými profesními aktivitami si představuje rozšíření rodinného podnikání a zároveň aktivně udržuje tradici sociálních služeb. Signe, vášnivá průzkumnice, se ráda ponoří do různých kultur, potýká se s neznámými jazyky a proplouvá neznámými městy. Žena s neochvějným sebevědomím čelí výzvám odhodlaně a snaží se neustále zlepšovat.

Kdy a kde sledovat Miss World 2024?

Miss World lze sledovat živě online. Chcete-li sledovat tento velkolepý ceremoniál, musíte si naladit Sony LIV 9. března od 19:30 (IST) nebo navštívit oficiální web Miss World na adrese www.missworld.com.

Kdo bude hostit Miss World 2024?

Režisér Karan Johar se na scénu Miss World vrátí po roce 2006. Tentokrát bude akci moderovat společně s Miss World 2013 Megan Young z Filipín.

Kdo bude v porotě Miss World 2024?

Miss World Organization představila význačnou porotu, která bude hrát klíčovou roli při výběru příští globální ambasadorky pro krásu a fitness. V vážené 12členné porotě je filmový producent Sajid Nadiadwala, hráč kriketu Harbhajan Singh, novinář Rajat Sharma, herečka a sociální pracovnice Amruta Fadnavis, generální ředitelka Bennett, Coleman & Co. Ltd., Vineet Jain, předsedkyně a generální ředitelka Miss World Organization Julia Morley. CBE, strategický partner a hostitel – Miss World Indie pan Jamil Saidi, herečka Kriti Sanon, herečka Pooja Hegde a tři bývalé Miss World.

READ  Musíme si pamatovat, proč bojujeme za nezávislost

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *