Zahájení 44. mistrovství Ryder Cupu s globálním partnerem BMW.

Zahájení 44. mistrovství Ryder Cupu s globálním partnerem BMW.

+++ Emotivní zahajovací ceremoniál v Římě +++ Flotila plně elektrických vozů BMW pro týmy a organizátory +++ Zážitek značky BMW pro zákazníky a fanoušky +++ „Nejlepší sedadla v domě“ v prvním kole +++ Exkluzivní živé vysílání v BMW řady 7 New a dalších modelech** +++Řím / Mnichov.
V pátek ráno nastane okamžik, na který golfový svět poslední dva roky netrpělivě čekal. První zápas 44. ročníku Ryder Cupu se odehrává na velkolepém pozadí tribuny na prvním odpališti v Marco Simone Golf & Country Club. Akce se zúčastní desetitisíce fanoušků a globální partner BMW. Během tří dnů se mezi sebou utká 12 nejlepších golfistů z hostitelské Evropy a obhájci titulu USA. Epický týmový souboj není o prize money, ale o slávě a cti daného kontinentu.

Jedinečné emoce spojené s Ryder Cupem byly při dnešním slavnostním zahájení hmatatelné a vzrušení z 28 zápasů (čtyři foursomes a čtyři zápasy Fourball v pátek a sobotu a dvanáct dvouher v neděli) nezná mezí. Globální partner BMW používá svá vozidla k tomu, aby zákazníkům, fanouškům a návštěvníkům zprostředkovával kouzlo této světoznámé sportovní události – v Římě i po celém světě.

BMW podporuje hladký průběh Ryder Cupu flotilou 120 plně elektrických vozidel, která přepravují členy golfových týmů a organizačních týmů s nulovými emisemi. Na udržitelnou elektrickou mobilitu se zaměřuje také Ryder Cup Village a další místa v místě akce; Mezi vystavené vozy patří nové BMW i5, BMW i7 a BMW iX. Fanoušci si mohou odpočinout a zúčastnit se zábavných aktivit v BMW Fan Zone.

Na prvním odpališti mohou diváci usednout i do luxusních sedaček BMW i7. Na tribuně bylo instalováno šest míst, která budou fanouškům přidělena na místě. S trochou štěstí mohou i ti, kteří nemají vstupenku, získat místo a jedno ze šesti „nejlepších míst v domě“, což jim umožní zažít největší golfovou událost v kombinaci s bezkonkurenčním komfortem BMW i7.

READ  Franklin Templeton říká, že jeho fond peněžního trhu dohání kryptoaktiva

Zákazníci BMW, kteří se nemohou osobně zúčastnit Ryder Cupu, si nebudou muset nechat ujít sportovní drama a vzrušující atmosféru, kterou je unikátní golfová událost známá po celém světě. Poprvé v historii Ryder Cupu bude přímý přenos v autech – ať jste kdekoli*. BMW umožňuje zákazníkům zažít každý záběr naživo v široké škále modelů** a streamovat rozsáhlý obsah na vyžádání.

Zejména zákazníci nového BMW řady 7 se budou cítit jako v pruzích a na zelených plochách. Aplikace Ryder Cup do auta umožní cestujícím ve druhé řadě užít si sportovní akce na obrazovce BMW Theatre. 31palcová panoramatická obrazovka se táhne dolů od obložení střechy ve formátu 32:9 s rozlišením 8K a proměňuje zadní část nového BMW řady 7 v exkluzivní soukromé kino na kolech. Díky vestavěnému anténnímu systému s podporou 5G mohou zákazníci BMW těžit z nejlepších možných rychlostí streamování. Veškerý obsah lze také sledovat na zakřiveném displeji BMW v přední řadě, když stojíte. Z bezpečnostních důvodů není možné za jízdy hrát prémiový sportovní obsah v první řadě.


* Abu Dhabi, Albánie, Austrálie, Rakousko, Bělorusko, Belgie, Bosna, Brazílie, Bulharsko, Kanada, Chile, Kolumbie, Kostarika, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Dubaj, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Indie, Indonésie, Irsko, Izrael, Itálie, Pobřeží slonoviny, Japonsko, Kazachstán, Korea, Kuvajt, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Makedonie, Malajsie, Malta, Mauricius, Mexiko, Černá Hora, Maroko, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Omán, Peru, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Katar, Saúdská Arábie, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Spojené státy americké.

** BMW řady 7 (G70), BMW iX (výroba po 03/23), BMW X5, BMW

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *