Víte, co je to luxus?

Víte, co je to luxus?

„Bodacious“, „no duh“ a „tubular“ jsou jen některé z barevných slangových výrazů, které se objevily v 80. letech. Jsou snadno pochopitelné a často se používají. Existuje slangové slovo, které v roce 1986 potřebovalo více vysvětlení. To slovo je yuppie. Lidé byli požádáni, aby definovali yuppie, a každý měl svůj vlastní názor. Slovo bylo překvapivě široce používáno. Podívejte se na video a zjistěte, zda víte, co je yuppie v dekadentním žargonu desetiletí. Pokud se vám toto video líbilo, zde jsou další výstřelky z minulosti. Pamatujete si tyto špičkové videohry z roku 1980? Technologie ušla od roku 1980 dlouhou cestu, ale tehdy byly tyto videohry tím nejlepším, co jste mohli dostat! Pamatujete si některou z těchto her? Cabbage Patch Kids byl velmi populární v 80. letech Cabbage Patch Kids byl jednou z nejpopulárnějších her osmdesátých let. Málo se srovnává s úsilím, které někteří rodiče vynaložili během vrcholu své popularity v roce 1983. Vintage Find: Tento parfém z 80. let byl „nejdražším parfémem na světě“ Za 1 dolar za kapku splnil „nejdražší parfém světa“ svou pověst .

„Bodacious“, „no duh“ a „tubular“ jsou jen některé z barevných slangových výrazů, které se objevily v 80. letech. Jsou snadno pochopitelné a často se používají. V roce 1986 bylo slangové slovo, které potřebovalo další objasnění.

Toto slovo je yuppie.

Lidé byli požádáni, aby definovali yuppie, a každý měl svůj vlastní názor. Slovo bylo překvapivě široce používáno.

Podívejte se na video a zjistěte, zda víte, co je yuppie v dekadentním žargonu desetiletí.

Pokud se vám toto video líbilo, zde jsou další výstřelky z minulosti.

Pamatujete si tyto špičkové videohry z roku 1980?

Technologie ušla od roku 1980 dlouhou cestu, ale tehdy byly tyto videohry tím nejlepším, co jste mohli dostat! Pamatujete si něco z toho?

READ  Některé displeje Pixel 8 Pro mají pod sklem zářezy

Cabbage Patch Kids byly v 80. letech směšně populární

Cabbage Patch Kids byla jednou z nejpopulárnějších her 80. let. Jen málo se srovnává s úsilím, které někteří rodiče vynaložili během vrcholu své popularity v roce 1983.

Vintage nález: Tento parfém z 80. let byl „nejdražším parfémem na světě“

S 1 dolarem za kapku „nejdražší parfém světa“ dostál své pověsti.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *