Úspěšná akce předních odborníků ze dvou zemí General, News for Ireland, Blog,

Úspěšná akce předních odborníků ze dvou zemí General, News for Ireland, Blog,

V dubnu se v Dublinu uskutečnilo Česko-irské FinTech Forum, které přilákalo přední odborníky z České republiky a Irska. Akce byla organizována ve spolupráci s českým velvyslanectvím v Dublinu Česká FinTech Asociace a dalšími partnery, jako je Irish FinTech Association a Doc Patch Labs. Fórum si klade za cíl navázat obchodní vazby mezi oběma zeměmi a podpořit další rozvoj fintech průmyslu.


Na této akci se sešlo více než 40 předních společností z obou zemí. Česká delegace zahrnovala Tadeo, Vultra, Lemonero, Acta, Plagic, Moro Systems, Analytical Platform, Principal, Deloitte, CDIT Association a Czech Fintech Association. Tyto společnosti měly příležitost setkat se s Allied Irish Bank, Bank of Ireland, Workday, Fidelity a Fintech Ireland a také s mnoha dalšími klíčovými společnostmi v oboru.


Ondřej Machač, výkonný ředitel České fintechové asociace, řekl: „Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí tohoto důležitého fóra a setkat se s mnoha renomovanými odborníky. Pro české fintechové společnosti byla tato akce skvělou příležitostí představit se a navázat kontakt se svými irskými protějšky. Věříme, že toto setkání posunulo naše obchodní vztahy na další úroveň.“


„Setkání bylo skvělou příležitostí pro irské a české fintech společnosti setkat se a diskutovat o výzvách a příležitostech v oboru. Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí této akce,“ řekl Ivo Apetauer ze společnosti Deloitte.


Philip Wurm, viceprezident misijního oddělení Česká ambasáda v Dublinu, podobně kladně hodnotil fórum. „Úspěch této akce nás velmi těší a doufáme, že toto setkání přispěje k posílení vztahů mezi českými a irskými fintech společnostmi,“ říká Worm.


Česká ambasáda v Dublinu doufá, že tato akce přispěje k posílení vztahů mezi Českou republikou a Irskem a dalšímu rozvoji fintech průmyslu.


Celkově bylo Česko-irské fintech fórum úspěšnou akcí, která přinesla nové obchodní příležitosti českým fintech společnostem. Doufáme, že brzy ukážeme konkrétní příklady spolupráce, kterou tato skupina přinesla. Tato akce je důkazem toho, že spolupráce mezi zeměmi může být velmi plodná a přinést značné výhody oběma partnerům.

READ  Ministerstvo zahraničních věcí děkuje Senátu ČR za podporu tchajwansko-litevských vztahů Tchajwanské zprávy

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *