STDE 24 ~ US Cavalry APS-2 set v Česku

STDE 24 ~ US Cavalry APS-2 set v Česku

V Libavé v České republice byla zřízena montážní síť APS-2, která je připravena zásobovat armádní národní gardu Západní Virginie kompletním vybavením americké kavalérie.

~

Ve čtvrtek 2. května byla v Lipavě v Čečensku zřízena přípravná fáze APS-2 (Army Proposed Stocks-2), která byla připravena dodat kompletní jezdecké vybavení APS-2 od armády Západní Virginie 1. brigádě 150. kavalérie. Pluk. Národní garda pro obránce 24.

Prapor polní podpory 405. armádní brigády polní podpory-Afrika (AFSBn-Africa) zřídil na Libavé Oblast vybavení a příručky (ECHA) a během následujících dvou dnů prapor vyrazí z italského Livorna na technické prohlídky všechna taktická vozidla, základní předměty a podpůrné vybavení V 1. brigádě držela 150. Cav s vojáky. Regt., přijímající taktická jednotka.

„Stránka ECHA má kolem 400 hlavních konečných produktů, včetně bojových vozidel M2 Bradley, obrněných transportérů M113, kompozitních lehkých taktických vozidel, lehkých středních taktických vozidel a různých typů kolejových vozidel, včetně paliva. A mnoho dalších,“ řekl Thomas Kilian, ředitel distribuce AFSBn-Africa a stránky ECHA v Libavé.

Dodavatel z pracoviště Coleman ABS-2 v Mannheimu v Německu vede dne 2. května 2024 tankovač M978 HEMT v agentuře ECHA v Lipavě v České republice. [US Army photo: Cameron Porter]

Balíček jezdeckého vybavení byl přepravován pomocí komerčních linkových transportérů z mise Coleman Army Prepositioning Stax-2 v německém Mannheimu. Smluvní personál v Coleman, přibližně 50 zaměstnanců, odtud odcestoval do Lipavy, aby pomohl se zřízením odstavné sítě pro Defender 24 a dodáním vybavení 1. brigádě, 150. Cav. Regt. Na webových stránkách agentury ECHA. Za velení a řízení stránky ECHA odpovídá AFSBn-Africa

„V souladu se standardními operačními postupy agentury ECHA provádíme společnou technickou inventuru s přijímající taktickou jednotkou, podíváme se na základní výstupní položky, které zahrnují všechny hlavní koncové položky a komponenty konečného produktu, a vše společně potvrdíme. Jsou tam všechny ruční účtenky,“ Kilian řekl: „Příručky mají všechna sériová čísla správná. Jakmile taktická jednotka zkontroluje, že je tam a že všechno vybavení je 100 procent funkční, podepíšeme jim to.“

READ  Světy v biatlonu ČR | Národní sport

Program APS-2 od 405. AFSB poskytuje balíčky energetické projekce na klíč připravené k okamžitému nasazení a zároveň pomáhá snížit množství vybavení potřebného pro domovské stanice rozmístění sil. Platformy APS-2 pomáhají zkrátit časové osy nasazení, zlepšit schopnosti odstrašení a poskytují dodatečnou bojovou sílu pro nouzové operace. Zařízení APS-2 může být navrženo pro použití při výcviku a cvičeních, jako je DEFENDER 24.

405. AFSB je přidělena k US Army Sustainment Command a sídlí v německém Kaiserslauternu. Poskytuje materiální organizační podporu eskadře a americkým silám v celé Evropě a Africe – poskytuje logistiku udržení divadla; synchronizace akvizice, logistiky a technologie; a zlepšení materiální organizace Velitelství materiálu americké armády na podporu společných sil.

Zdroj USAREURAF: Cameron Porter

~

Vojáci americké armády přidělení k 43. víceúčelové mostní rotě, 20. ženijnímu praporu, inspekce JLDV v Trawsko Pomorskie, Polsko, 29. dubna 2024. Účast v Defenderu 24 [US Army photo: SSgt Rene Rosas]

Program Army Proposed Role-2 (APS-2) je logistickým základem závazku US Army Europe k připravenosti, schopnostem a regionální bezpečnosti. APS-2, navržený tak, aby poskytoval rychlou a rozhodnou podporu bojovníkovi, současně podporuje regionální stabilitu a bezpečnost. Strategickým rozmístěním klíčového vybavení a zásob zajišťuje APS-2, že americké síly mohou reagovat na nově vznikající hrozby v určených prostorech. Rezervace zásob na strategických místech zajistí, že hráči budou mít správné vybavení a zásoby na správném místě, aby vyhráli bojiště.

~~~

  • Obránce je DEnergický Epracovní příležitost Forces dělat Epro uropu NATO Dvěčný a EUpgradováno Readiness a plánované americké evropské velení, cvičení US Army Europe and Africa zahrnují SABER Strike, Immediate Response a Rapid Response.
  • DEFENDER 24 je vázán na cvičení STEADFAST DEFENDER NATO a rozsáhlé globální cvičení DoD, které se koná od 28. března do 31. května.
  • Defender 24 je největší americké vojenské cvičení v Evropě, kterého se účastní více než 17 000 amerických a 23 000 příslušníků mnohonárodních služeb z více než 20 spojeneckých a partnerských zemí, včetně Chorvatska, České republiky, Dánska, Estonska, Finska, Francie, Německa, Gruzie, Maďarska. , Itálie . , Lotyšsko, Litva, Moldavsko, Nizozemsko, Severní Makedonie, Norsko, Polsko, Rumunsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko a Spojené království.
READ  Kanada porazila Českou republiku a získala druhé místo na mistrovství světa v para hokeji

<><><>

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *