Netopýři zuří, jak Texas softball postupuje kolem Texas Tech v soutěži Big 12

Texas celou sezónu projevoval zálibu v dramatu a jejich první turnajová hra Big 12 softball se nelišila.

Bella Daytonová překonala domácí metu na divokém poli plném základen v osmé směně, když Longhorns ve čtvrtek zvítězili 7:6 nad Texas Tech v americké softballové síni slávy v Oklahoma City. Po šesté výhře v sezóně se Texas v pátečním semifinále střetne s Oklahomou nebo Kansasem.

více:Softbalový tým Texas Longhorns touží setřást Baylorovu sérii na Big 12 Championship

Druhý Texas byl poražen 6-2 se dvěma outs ve spodní části šestého (41-12-1) a třemi homeruny na jejich další čtyři zásahy, které si vynutily další směny. Dayton shodil dvouběhový homer přes pravou zeď pole uvnitř blázna pole, aby zúžil vedení Texas Tech na 6-4 v šestém framu, a Katie Simoes a Vanessa Quiroga jely na konci sedmého s návraty sólo. střely vyrovnali zápas na 6:6.

Dayton pak sám otevřel konec osmé směny, než dosáhl třetí základny na divokém hřišti a obětním buntu od Vivi Martinezové.

Texas catcher Reese Atwood označil Peyton Blythe z Texas Tech na domácí metu ve čtvrté směně Big 12 softballového turnaje mezi těmito dvěma týmy v americké softballové síni slávy v Oklahoma City ve čtvrtek.

Jako tým mají Texasané 12 zásahů, což muselo potěšit trenéra Mikea Whitea, který si minulý víkend stěžoval na nedostatek popu svého týmu, když ve finálové sérii základní části smetli Baylora. Longhorns zaznamenali v těchto třech zápasech pouze čtyři běhy a 17 zásahů a White odpověděl tím, že se usadil v sestavě, kterou upravil během série Baylor.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *