Sonic Superstars nebudou recyklovat místa, jako je Green Hill Zone

Sonic Superstars nebudou recyklovat místa, jako je Green Hill Zone
Obrázek: SEGA

Před spuštěním Sonic Origins Plus koncem tohoto měsíce Sega oficiálně zvedla víko multiplayerové platformy Sonic Superstars. Přenese Sonica a jeho přátele na zcela nové mystické místo známé jako Severní hvězdné ostrovy.

Zatímco hra má většinou za cíl zachovat „klasický“ pocit, prostředí se budou skládat z různých „nikdy neviděných“ oblastí. Producent série Sonic Takashi Iizuka to v nedávné době pro IGN rozvedl a vysvětlil, jak hráči v tomto připravovaném bočním posuvníku neuvidí odlišné oblasti jako Green Hill nebo Chemical Plant.

„V Sonic Mania se Green Hill Zone trochu změnila. A dokud Sonic Origins, máme Green Hill jako součást Sonic the Hedgehog. Ale to, co jsme chtěli udělat se Sonic Superstars, bylo skutečně vytvořit něco nového a jít ven a vytvořit tyto zbrusu nové ostrovy, které můžete prozkoumat jako Sonic.“ … Chtěli jsme na to vzít Sonic [the] Zcela nové North Star Islands a nechte Sonica v tomto novém prostředí volně běhat. Takže jsme chtěli vytvořit úplně nová místa pro Sonic, aby mohl vstoupit do tohoto nového titulu.“

Takže v zásadě nečekejte, že uvidíte nějaké známé oblasti, klasické úrovně podobné těm, které jsme viděli v kyberprostorových sekcích Sonic Frontiers nebo nejnovější verze 2D Sonic podle jejich zvuků. Iizuka také zdůraznil, jak tým upřednostnil „klasický“ herní pocit:

„První věc, kterou tým udělal, bylo, že šel a velmi přesně zkopíroval tuto klasickou hru. Takže když hrajete Sonic Superstars, procházíte smyčkou základní klasické hry Sonic. Běháte, skáčete, dostáváte se do míče, porážíte nepřátele a vy stále kupředu.“

Tato klasická hra bude čas od času zahrnovat akci ve 3D stylu, přičemž Iizuka jako příklad použije bitvu s bossem v „jakémsi 3D prostoru“. A v nabídce budou i některé další schopnosti, jako je Amyino kladivo.

READ  Hráči Counter-Strike 2 vyjadřují své zklamání ze zmizení mnoha klíčových funkcí CS:GO

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *