Smrtící bojový trik, který vám hra neřekne

Smrtící bojový trik, který vám hra neřekne

Sid o něčem přemýšlí.

Snímek obrazovky: Square Enix/Kotaku

Znovuzrození Final Fantasy VII's Rychlý boj má spoustu nuancí, než jen hack and slash. Každá postava ve vaší družině má svůj vlastní herní styl, silné a slabé stránky a můžete si je přizpůsobit tak, že si upravíte design každého hrdiny pomocí Různé předměty. Existuje však univerzální trik, který vám může pomoci zkrátit vzdálenost v bitvách, o kterých vám pokračování Square Enix nevypráví.

Výměna mezi členy strany je nezbytnou součástí Nové narození. Je lákavé zůstat v bitvách jen se svou oblíbenou postavou, ale přepínáním během boje zvýšíte hodnotu v celém týmu, místo abyste se spoléhali na členy AI party při provádění určitých schopností. To vám také pomůže vytvořit si vlastní ATB měřič, abyste mohli používat a provádět speciální dovednosti Kolaborativní synergické pohyby. Ačkoli není nutné ukončit boj, zamýšleným způsobem hry je přepínání věcí uprostřed boje Nové narození. Pokud chcete z každého z těchto swapů vytěžit maximum, existuje trik, který vám při každém přechodu přinese nějakou přidanou hodnotu.

Pokud podržíte blokovací tlačítko, když jste zamknutí na nepřítele, přepněte se při obraně na jiného člena party, na postavu, na kterou se přepnete Útok bude proveden na uzamčený cíl. Další výhodou toho je, že pokud jste připoutáni a zablokováni na dálku, člen party, na kterého se přepnete, se teleportuje přes bojiště, aby zaútočil na nepřítele. To je skvělé pro přechod z postavy na dálku, jako je Aerith nebo Barret, na bojovníka na blízko, jako je Cloud, Tifa nebo Red XIII. Zde je příklad, kterého jsem byl schopen dosáhnout tam, kde jsem hrál jako Cait Sith, a pak jsem přešel na Red XIII. Když přepnete, můžete vidět našeho čtyřnohého přítele, jak se přes bitevní pole přesouvá do útoku.

GIF: Square Enix/Kotaku

I když je to jen jedna z nuancí Final Fantasy 7 Rebirth Neřekne vám o svém bojovém systému, my ano Spoustu dalších tipů O tom, jak z Clouda a jeho posádky vytěžit maximum.

READ  AMD RDNA 3 Navi 31 'GFX1100', Navi 32 'GFX1102', Navi 33 'GFX1101' Diskrétní zobrazovací jádro Next 3.2 GPU, APU Získejte DCN 3.1.4

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *