Šéf West Hamu David Moyes varuje před „rychlými“ injekcemi likvidity od nových investorů | fotbalové zprávy

Šéf West Hamu David Moyes varuje před „rychlými“ injekcemi likvidity od nových investorů |  fotbalové zprávy

David Moyes věří, že West Ham by neměl hledat „rychlou“ finanční injekci, protože si klade za cíl udržet si své místo v Premier League a Evropě.

West Ham míří v neděli do Manchesteru City ve snaze upevnit si místo v první čtyřce poté, co na porážku proti Wolverhamptonu zareagoval rezervou místa ve vyřazovací části Evropské ligy tím, že ve čtvrtek večer porazil Rapid Vídeň.

Od návratu na londýnský stadion v prosinci 2019 Moyes dohlížel na neustálý pokrok, od úspěšné bitvy o přežití až po dokončení poslední šesté sezóny, před Tottenhamem i Arsenalem.

Ale šéf Hammers se chce soustředit na to, aby to dlouhodobě udrželo, než aby leden trávil honbou za fotbalem Ligy mistrů.

„Tým je ve skutečnosti hodně daleko od skutečných velkých hráčů na hřišti, ale děláme opravdu dobrou pěst, abychom se o to pokusili,“ řekl.

„Hráči odvedli skvělou práci, když se dostali na takovou úroveň, pokud si myslíte, že jsme před pár lety mluvili o tom, jak se vyhnout sestupu.

„Byl to opravdu rychlý obrat a teď na tom musíme stavět.“

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Moyes byl potěšen, že se jeho tým po výhře 2:0 ve Vídni kvalifikoval do vyřazovací části Evropské ligy s utkáním na dohled.

Začátkem tohoto měsíce dokončil český podnikatel Daniel Křetínský nákup 27procentního podílu ve West Hamu.

Křetínský, majitel českého klubu Sparta Praha, a spoluhráč Pavel Horský byli jmenováni do představenstva londýnského stadionu spolu se spolupředsedy Davidem Sullivanem a Davidem Goldem a místopředsedkyní Karen Bradyovou.

Dokumenty předložené společnosti Companies House prokazují existenci „dohody o prodeji a odvolání“, což znamená, že větší akcionář Sullivan může prodat své akcie Křetínskému za již dohodnutou cenu, a Křetínský má také možnost tyto akcie kromě drží zlato.

READ  Český spisovatel získal cenu Vietnamské národní informační služby | kultura - sport

Rozumí se, že se jedná o opce držené oběma stranami pouze po určitou dobu a nejsou dohodnutým závazkem nebo obchodem pro jakoukoli akvizici.

Moyes doufá, že každá nová investice bude použita moudře a s ohledem na širší obrázek.

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

ZDARMA KE SLEDOVÁNÍ: Nejdůležitější momenty z porážky West Hamu v Premier League proti Wolverhamptonu minulý víkend

„Opravdu se mi líbila Danielova slova toho dne, kdy mluvil o své snaze vybudovat klub a jak by chtěl převzít vedení,“ řekl Moyes.

„Osobně si nemyslím, že při budování fotbalového klubu existuje rychlé řešení.

„Musíte projít fázemi snahy získat lepší tým, získat konzistentnost a progresi vašich hráčů za pochodu.

„Pokud se to pokusíte udělat příliš rychle, selže.“

Moyes dodal: „Podívejte se na Manchester City a peníze, které dostal, vzali to hodně, ale i to trvalo – stále se snaží vyhrát Ligu mistrů.

„Ve fotbale jsou věci, které si nekoupíte, a jsem za to šťastný, protože nesnáším pomyšlení, že úspěch mi dělají jen peníze.

„Doufám, že se výsledky vrátí díky dobrému náboru, dobrému výcviku a dělání věcí správně.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *