Saska zavádí do České republiky technologii Nekton od OpenBed

Saska zavádí do České republiky technologii Nekton od OpenBed

Český loterijní provozovatel Sazka, vlastněný Allwyn Group, posílil své možnosti dodržování předpisů integrací technologie Neccton společnosti OpenBet.

Sazka integrovala řešení založené na umělé inteligenci do své nabídky loterií, sázkových kanceláří a kasin, včetně služby odpovědného hraní, boje proti praní špinavých peněz (AML) a detekce podvodů společnosti Neccton.

Jedná se o první vydání technologie Nekton od červnové akvizice OpenBed.

„Partnerství se Sazkou za účelem integrace přední technologie společnosti Nekton do jejích mnoha nabídek se ukazuje jako klíčové pro rozšíření našich schopností v oblasti dodržování pravidel hazardních her,“ řekl viceprezident pro rozvoj a strategii společnosti OpenBet Jason Ayden. „Operátoři chtějí rozšířit své zdroje v této oblasti a nyní máme portfolio produktů, které tyto požadavky po akvizici společnosti Nekton splňují.

„Jsme hrdí na to, že pracujeme se členy WLA a pomáháme jim zůstat v souladu a zároveň zlepšovat jejich hráčské zkušenosti.“

Spuštění představuje další kapitolu v partnerství loterie s OpenBet po přechodu její sportovní divize Sazkabet na technologii a služby sportovního sázení OpenBet v červenci 2022.

„Saska je o zábavě a odpovědnosti,“ řekl manažer obrany hráčů Saska Pavel Gernt. „Kromě dodržování všech zákonů podnikáme mnoho mimoprávních kroků. Věnujeme se prevenci, včasnému odhalení rizikových hráčů a spolupráci s neziskovými organizacemi, které mohou pomoci.

„Bez ohledu na to, jak dobré intervenční strategie máte, nemůžete je použít, pokud jste slepí, proto jsme se rozhodli implementovat sadu nástrojů pro dodržování předpisů Nekton a dále zlepšit kvalitu identifikace ohrožených hráčů.“

READ  Česká televize aktualizuje online video stránky

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *