USWNT zahájí Sheffields Cup proti České republice

Olympijské hry v Tokiu 2020 – fotbal Fotbal – ženy – bronzová medaile – Austrálie vs. USA – stadion Ibraki Kashima, Ibraki, Japonsko – 5. srpna 2021. Megan Robino ze Spojených států slaví svůj druhý gól s Carly Lloyd ze Spojených států REUTERS / Edgar

Zaregistrujte se nyní a získejte neomezený bezplatný přístup na Reuters.com

5. ledna (Reuters) – Americká ženská reprezentace se příští měsíc utká s Českem, Novým Zélandem a Islandem na Sheffields Cupu, ve kterém doufá, že se v prvních zápasech nabité kvalifikace kvalifikuje jak na Mistrovství světa žen 2023, tak na Mistrovství světa 2024. 2022. Olympijské hry v Paříži.

Úřadující mistři světa, kteří jsou v čele žebříčku FIFA, se utkají s Českou republikou, která se 17. února umístila na 24. místě a Novým Zélandem na 22. místě, 20. února na 16. místě v kalifornském Carsonu a na 16. místě 23. února ve Friscu Před setkáním s Island v. , Texas, US Soccer oznámil ve středu.

„Bude to první turnaj velmi důležitého roku a zaměření na kvalifikace mistrovství světa bude neocenitelné pro další rozvoj týmu Sheepleaves Cup,“ uvedl v prohlášení hlavní trenér národního týmu Vladko Antonovsky. Uvolnění.

Zaregistrujte se nyní a získejte neomezený bezplatný přístup na Reuters.com

„Jako trenér, když integrujeme nové hráče, potřebujeme co nejvíce zápasů a je velmi těžké hrát proti všem třem našim soupeřům.“

Vítěz mezinárodního turnaje čtyř týmů, který USWNT vyhrál v posledních dvou letech, bude určen celkovým počtem bodů.

Turnaj bude cennou přípravou před červencovým šampionátem CONCACAF W s osmi týmy, na kterém se odehrají čtyři živé kvalifikace na Mistrovství světa žen 2023 v Austrálii a na Novém Zélandu a jedna automatická kvalifikace na OH 2024.

Editace Tobyho Davise na Reportu Franka Pinka v Torontu

Naše standardy: Thomson Reuters Trust Principles.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *