Round Up: Recenze na Ghoul Tactics: Reborn

Foto: Square Enix

Ve světě videoher už to byl velmi vzrušující měsíc, a pokud by Sonic a Pokémoni už nestačili, Square Enix dnes také vyšlo. Ghoul Tactics: Rebornzaložený na klasické stejnojmenné sérii.

Již máme nějaké pozitivní první dojmy a nyní máme spoustu recenzí pokrývajících všechny verze hry. Naše recenze Nintendo Life se také objeví v blízké budoucnosti. Takže zůstaňte naladěni!

Sesterský web zatlačte krabicikterá se zaměřuje na vše, co souvisí s PlayStation, dala hře osm hvězdiček z deseti:

„Strategické RPG žánr vděčí z velké části sérii Tactics Ogre, která je nabitá menšími tituly, které se pokoušejí obnovit byť jen zlomek jejího vítězného vzorce. Zážitek, který leží v srdci Tactics Ogre: Reborn, obstál ve zkoušce časem obdivuhodně.“ a díky sadě chytrých modů a zlepšení kvality života, které Entered přinesla, pravděpodobně zůstane na špici skupiny i v nadcházejících letech.“

Další z našich přátel VG247 Řekl, že tato nová verze je „lepší“ a dal jí 5/5:

„Ve světě, který viděl Square Enix padnout se svými remastery (příklady zahrnují nevýrazné Final Fantasy Pixel Remasters a Kingdom Hearts na Switch), přináší Tactics Ogre: Reborn něco speciálního – výměnu stráží, abych tak řekl, což je pozoruhodně dobré. pro zbytek práce vydavatele. Klasické RPG“.

mako reaktor Hra dala hře 9,5 z 10 hvězdiček, což také zdůrazňuje, jak dobře se systém cítí na některých jiných mobilních platformách (jsme si jisti, že se poté dobře přenese na Switch):

„Tactics Ogre: Reborn na PC je základem pro fanoušky Tactics RPG se svou hlubokou hratelností, spoustou přizpůsobení, super soundtrackem a tím, jak úžasně to vypadá na Steam Decku. Square Enix trvalo dlouho, než přivedl Tactics Ogre zpět. a jsem šťastný, protože jsme dostali jeho skvělou kopii.“

Naši kolegové v Eurogamer Nazval to „Velkolepá renesance“ a ocenil nejnovější vydání:

„I když tuto verzi nehrajete, je to hra, kterou byste si rozhodně měli zahrát.“

a lidé v RPG Přesně tak, jak to bylo vzato s tím – udělení titulu 9,5/10:

Ghoul Tactics: Reborn S jeho cíli aktualizovat nepochybně zastaralou hru se dostal do tuhého… Je příjemným překvapením vidět, že Square Enix věnuje tolik pečlivé pozornosti každému aspektu. Představte si to jako starý dům. Potřeboval jsem prach. Má vlastnosti původní doby, která vyžaduje určitý odstín dřeva, takže nehnije. Square Enix dal tomuto domovu totální přeměnu pomocí správných nástrojů pro každou práci a obnovil jiskru, kterou jste si pamatovali, když jste byli mladí. V kontextu této hry je to obrovské vítězství, ale také si přeji, aby věnovali mnohem více úsilí svým dalším nedávným remasterům.“


Zařadili byste tuto hru do své sbírky Switch? Řekněte nám to v komentářích.

READ  Nyní můžete Asistenta Google naučit vyslovovat jména

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.