Silent Hill 2 Remake se při aktualizaci hry „věrně“ drží původního příběhu

Silent Hill 2 Remake od vývojáře Konami je „věrně“ oddán příběhu původní hry, ale aktualizuje zastaralé herní mechanismy.

Mluvit k Úžasné XP (A všiml jsem si toho Silikonera), Anna Jacieska, marketingová ředitelka Bloober Teamu, slíbila, že vývojářskému týmu v remaku „nechybí pointa“.

„Soustředíme se na to, abychom vrátili osobitou, niternou atmosféru moderního Silent Hill 2,“ řekla Jacieska. „Dlouholetí fanoušci by se neměli bát, že při uvádění titulu k životu promeškáme pointu.“

„Věrně se držíme pravidel tradičního příběhu a zároveň předěláváme hratelnost a aktualizujeme grafiku od základů. To jsou důvody, proč nás Konami přivedlo k remaku.“

Co přesně se v remaku změní, nebylo trochu jasné, když to Konami poprvé oznámilo, režisér Mateusz Leinhardt řekl pouze to, že tým Bloober „udělá vše, co ze hry udělá nadčasovou klasiku“.

Jasińska potvrdila, jak je tým angažovaný, a dodala, že „k jakýmkoli změnám přistupují velmi bezpečně. Zůstáváme věrni původnímu názvu. Uplatňujeme však úpravy na určité oblasti, kde je potřeba věci aktualizovat kvůli plynutí času.“ „

Jedna věc, která se mění, je přidání kamery přes rameno, ale další vylepšení včetně nových výzev a aktualizovaného zvukového designu přicházejí také v Silent Hill 2 Remake. Fanoušci budou muset být trpěliví, aby viděli, co se ještě změní, protože v současné době neexistuje žádné datum vydání hry.

Ryan Dinsdale je novinář na volné noze pro IGN a britský zpravodajský redaktor. Celý den bude mluvit o Zaklínači.

READ  Přenosy serverů nového světa jsou zpožděny, nejsou povoleny žádné přenosy mezi regiony

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *