Režim SplitScreen pro 8 hráčů v Quake 2 Remastered vypadá jako naprostý chaos

Režim SplitScreen pro 8 hráčů v Quake 2 Remastered vypadá jako naprostý chaos

Zcela nová verze Quake 2 Remastered Plná skvělých překvapení, z nichž jedním je možnost podporovat až osm hráčů na Xbox Series X, Xbox Series S a PC v lokálním režimu pro více hráčů.

Kolik lidí z toho bude mít prospěch, zůstává neznámé, ale alespoň se tomu zatím dostává docela pozornosti, přičemž mnoho fanoušků chodí na sociální sítě, aby zdůraznili, jak šíleně vypadá varianta pro osm osob v praxi.

fanoušek Xboxu mou rukou x Postoupil jsem o krok dále sdílením videa funkce (Který můžete sledovat na oficiálních stránkách Xboxu), a i když to vypadá a funguje dobře, určitě budete potřebovat velký displej, abyste vše jasně ukázali!

Pokud byste raději zůstali u tradičnější možnosti místního multiplayeru pro čtyři hráče, můžete tak učinit na všech platformách – a to znamená, že se do zábavy mohou zapojit i majitelé Xbox One. Nebo se můžete jednoduše připojit online a skočit do zápasů pro 16 hráčů s fanoušky Quake 2 na každé platformě díky úžasnému cross-play dodatku!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *