Ramsey ho jmenoval do velšské sestavy navzdory obavám ze zranění třísla

(Reuters) – Záložník Juventusu Aaron Ramsey byl v pondělí jmenován do kádru Walesu pro kvalifikaci na tento měsíc v kvalifikaci na mistrovství světa, přestože kvůli svému problému se stehny přišel o poslední zápas svého týmu.

Klub ve svém prohlášení https://www.juventus.com/en/ uvedl, že třicetiletý Ramsey zmeškal výhru italských šampionů 3: 1 nad Cagliari kvůli „nízkému stupni zranění“ na levém stehně. Novinky / články / squad-list-cagliari-juve-x6487 před zápasem.

Záložník Stoke City Joe Allen se vrátil do kádru Walesu poprvé od roku 2019 poté, co se zotavil ze zranění kotníku, které ho loni vyřadilo z Ligy národů.

Brankář Wayne Hennessy byl také zahrnut do 31členného týmu po zotavení ze zranění. Avšak záložník David Brooks byl diskvalifikován kvůli problému s kotníkem.

Wells cestuje do Belgie 24. března a o tři dny později v Cardiffu hostil přátelský zápas s Mexikem. Budou hostit Českou republiku v kvalifikačním kole 30. března.

Asistent trenéra Robert Page převezme tým v nepřítomnosti Ryana Giggsa, který byl v listopadu zatčen pro podezření z útoku v důsledku poruchy v jeho domě, ačkoli tato obvinění popřel. Britská média uvedla, že kauce byla prodloužena do 1. května.

(Zpracoval Manase Pathak v Bengaluru; Úpravy Christian Radnage)

READ  All-Star Andrew Chick se vrací pro rok 2023

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *