Uživatelé Bruins potřebovali operace, včetně McAvoye

Boston Bruins V pátek byly oznámeny tři operace pro obránce: Charlie McAvoyA Matt GerzelecA Mike Riley.

Obránci Bruins McAvoy, Grzelcyk a Reilly podstupují všechny operace

  • Operace Charlieho McAvoye zahrnovala „artroskopický postup stabilizace levého ramene“. Norrisovi třídní obránci potřebují na zotavení přibližně šest měsíců. Mohlo by to přistát v rozmezí prosince. (Hokejisté tato okna rekonvalescence samozřejmě občas přeskakují… Nicméně ani operace ramen nejsou žádná sranda, takže prostor pro pohyb je.)
  • Matt Grzelcic také potřeboval operaci ramene na pravé straně, v jeho případě. Doba jeho rekonvalescence je asi pět měsíců. Pro Dr. Toma Hollopackse to byl rušný pátek.
  • Nakonec se Dr. Robert Anderson pustil do práce na pravém kotníku Mikea Rileyho. Jeho odhad zotavení je nejschůdnější: tři měsíce.

V tuto chvíli si pravděpodobně uvědomíte, že Charlie McAvoy je jedním z nejlepších defenzivních hráčů v NHL. V širším měřítku je jedním z nejužitečnějších hráčů NHL.

nehledejte nic jiného než Toto je vyvíjející se GAR Hockey Chart A uvidíte McAvoye v seznamu 20 nejlepších bruslařů.

I když ne na úrovni McAvoye, Reilly a zejména Grzelcyk byli důležití i pro skoupou obranu Bruins. Zvažte, jak jsou McAvoy a Grzelcyk zařazeni mezi nejlepší hráče Bruins podle metrik včetně GAR:

Zmatená obrana přispívá k nejistotě, se kterou se Bruins po sezóně potýkají

Když vezmeme v úvahu všechny okolnosti, může to být pro Boston Bruins hrbolatá jízda. Na druhou stranu existují scénáře, které by mohly fungovat dobře – možná výjimečně dobře.

Tato zranění připravila půdu pro některé problémy na začátku sezóny (možná dokonce polovinu sezóny?). Pak samozřejmě musí ta hlavní rozhodnutí učinit veteránská centra.

Vzhledem k některým gestům, která udělal na konci závodu Bruins, by nebylo šokující, kdyby byl centr 36letý. Patrice Bergeron v důchodu. Ať tak či onak, Bruins čekají na odpověď od potenciálního vítěze Selke Trophy z roku 2022.

READ  Ramez je bývalý mužský basketbal, který hraje venku

Zajímavé je, že existuje šance, že se David Krejčí po roce v zámoří vrátí do NHL.

To vytváří řadu potenciálních výkyvů. Teoreticky by Bruins mohli mít v sestavě pro příští sezónu jednoho, oba nebo žádného z Davida Krejčího a Patrice Bergerona. (Upřímně řečeno, bylo by moudré poklonit se oběma, i kdyby to znamenalo, že jim to přinese měsíce do sezóny, jako to udělali s Tuukkou Raskem.)

Bruins by si také mohl chtít udělat trochu jasno David Pasternákbudoucnost. Tento 26letý hráč je v ďábelské krádeži dohody (maximálně 6 66 667 $), která však vyprší po roce 2022-23. Mohlo by být v nejlepším zájmu Bostonu znát cenu jeho příští smlouvy hned, ne později.

(Za předpokladu, že nevyhodí věci do povětří, nápad, který by byl přinejmenším mnohem schůdnější, kdyby Bergeron a Krigsey byli pryč.)

Jeremy Swayman Po příští sezóně to bude také RFA.

Celkově si Bruins potřebuje ujasnit pár věcí. Nyní je jasné, že Bruins pravděpodobně zahájí sezónu bez McAvoye, Grzelcyka a možná i Reillyho v sestavě.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.