Barcelonský prezidentský kandidát má zájem o trenéra Arsenalu Mikela Artetu – pondělní noviny | fotbalové novinky

Názvy zadní strany a přenos pověstí z pondělních novin …

Každodenní zrcadlo

Přední kandidát na prezidenta Barcelony Joan Laporta se zaměřil na trenéra Arsenalu Mikela Artetu jako nového manažera klubu.

obrázek:
Mikel Arteta by se mohl stát příštím prezidentem Barcelony, pokud by mu přišla do cesty prezidentská kandidátka Joan Laporta

Sergio Aguero – jehož smlouva vypršela letos v létě a bez nové dohody u stolu – byl varován, že jeho legendární status se při rozhodování o jeho budoucnosti s Manchesterem City nepočítá jako nic.

slunce

Analytik Sky Sports Roy Kane kritizoval Manchester United za „nudný“ výkon při nedělní bezgólové remíze proti Chelsea.

Skotské slunce.

Callum Davidson se zavázal, že St. Johnston letos v létě uspořádá večírek v Perthu na oslavu slávy Pitfriedova poháru.

Hlídač

Americký fotbalový svaz hlasoval pro zrušení kontroverzní politiky z roku 2017, která vyžadovala, aby se hráči postavili za národní hymnu.

Denní záznam

Perth, Skotsko - 14. února: Scott Brown hraje za Celtic během zápasu skotské Premier League mezi St Johnston a Celticem v McDermid Parku 14. února 2021 ve skotském Perthu.  (Foto: Ross Parker / SNS Group)
obrázek:
Scott Brown možná letos v létě zavírá boty

Keltský obránce Stephen Welch vyzval kapitána Scotta Browna, aby pokračoval v Parkheadu i po skončení aktuální sezóny, když bude rozhodovat o své budoucnosti.

Slavia Praha byla varována, že „tvrdí“ Rangers by je mohli vyhodit do vzduchu v Evropské lize, protože Alfredo Morelos získal skvělou recenzi v předních českých sportovních novinách.

READ  Plíšková, Kerberová do druhého kola ve Stuttgartu

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *