Vyřešila lednová aktualizace nějaké problémy, které jste měli s Pixel 6?

Po katastrofě v prosinci 2021 kvůli aktualizaci mých telefonů Pixel 6 a 6 Pro Google ustoupil Lednový patch Snažím se vyřešit nevyřešené problémy a některé velké problémy.

S více než 100 jednotlivými opravami a vylepšeními pro telefony Pixel jen v prosincovém patchi bylo čekání frustrující a matoucí. Když se současná vlajková série vrátila zpět do balíčku, pokud jde o opravy, reputaci aktualizací společnosti Google to jen málo poškodilo – zvláště když si uživatelé stěžovali na několik nepříjemných problémů s Pixel 6.

Jsou mezi námi tací, kteří (ťuk na dřevo) neměli s Pixel 6 nebo 6 Pro jediný problém. Zdá se však, že jako všechno v životě to neplatí u všech. Nejpozoruhodnějším problémem, kterému mnoho majitelů Pixel 6 čelilo, byla slabá data a mobilní signál po aktualizaci na aktualizaci z listopadu 2021.

byla problém s kontaktem To způsobilo prosincovou aktualizaci oficiálně stáhl Pro telefony Pixel 6 a další Lednová aktualizace To bylo propuštěno později než obvykle kvůli just Objem stížností – Většina z nich jsou evropští vlastníci. Exkluzivní funkce Pixel jsou zakázány „Obrazovka volajícího“ A „Hold For Me“ S prosincovou opravou kvůli blíže nespecifikované chybě.

Skener otisků prstů byl pro mnohé další problematickou oblastí. Pro začátek je to pomalá optická čtečka ve srovnání se skenerem Pixel Imprint používaným u starších modelů.

Stabilita připojení Bluetooth byla pro mnohé také problémem, protože příslušenství náhodně vypadávalo nebo se odpojovalo. Někomu se může kodek AAC zdát kompaktní a malý ve srovnání s jinými zařízeními, která používají stejný kodek přes Bluetooth.

Ačkoli to přímo nesouvisí s problémy, se kterými se potýkali majitelé Pixel 6, ovládání Chromecastu bylo zrušeno kvůli probíhajícímu soudnímu sporu Sonos. Kolébkové ovladače hlasitosti pro připojená zařízení Cast Opraveno lednovou aktualizací alespoň.

READ  Namátkou: Vypadá to, že si Sakurai konečně oddechl od vývoje Smash Bros. s PS5

Zdá se, že zde byly vyřešeny i další drobné opravy softwaru a problémy, jako je průhlednost odstínu náhodných oznámení, ale existují různé úpravy, které zpřísňují celkový zážitek z Androidu 12 na Pixel 6 a 6 Pro.

Problémů, které váš Pixel 6 nebo 6 Pro může mít, je nepřeberné množství, a přestože nemůžeme vyjmenovat všechny problémy, rádi bychom od vás slyšeli. Vyřešila nejnovější aktualizace problémy s vaším zařízením? Hlasujte v anketě níže a dejte nám vědět v sekci komentářů, co pomohlo a co ne.

Více o Pixelu 6:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.