Původní multiplayerové servery Halo 2 Xbox Live jsou dnes zpět online díky fanouškovskému projektu

Původní multiplayerové servery Halo 2 Xbox Live jsou dnes zpět online díky fanouškovskému projektu

Pokud jste chtěli oprášit původní Xbox a zahrát si Halo 2, ale přejete si, abyste mohli skočit na servery jako na konci 2000, nyní můžete, díky skupině věrných fanoušků.

Tito fanoušci stojí za projektem odznak, bezplatná, neoficiální, originální alternativa Xbox Live určená k oživení online multiplayerové komponenty původní herní konzole Xbox. Oficiální účet Insignia X/Twitter publikovat Tento týden spustila veřejnou beta verzi, která má dnes oživit servery Halo 2.

Veřejná beta verze bude obsahovat deset seznamů zápasů pro více hráčů, které si můžete prohlédnout níže:

  • Dutinková díra
  • Dvojnásobný tým
  • Týmový zabiják
  • Týmové přestřelky
  • Týmový trénink
  • Týmoví odstřelovači
  • Hardcore tým
  • SWAT tým
  • Velká týmová bitva
  • H2 výzva

Reklamní Dokonce to upoutalo pozornost Maxe Hubermana, bývalý zaměstnanec Bungie, který navrhl mnoho funkcí pro více hráčů v Halo 2 a Halo 3. „Pro všechny ctižádostivé cestovatele v čase! Velmi skvělé. Jsem zvědavý, kolik funkcí budou schopni replikovat,“ napsal Hoberman na X/Twitter. „Pokud na některých místech dokážou dosáhnout parity funkcí, zajímalo by mě, jestli mohou vylepšit nebo přidat funkce, které jsou v souladu s původními specifikacemi návrhu…“

Později v tomto roce si připomínáme 20. výročí Halo 2, hry, která byla bezpochyby jednou z nejlepších her vydaných během původní éry Xboxu – a jednou z nejvlivnějších her v historii tohoto odvětví. Zejména online komponenta Halo 2 vzrostla na popularitě, takže ji někteří, včetně mého kolegy Ryana McCaffreyho, popisují jako „zabijáckou aplikaci“ pro původní službu Xbox Live.

READ  Porsche odhalilo nejnovější generaci 911 GT3

Poté, co Microsoft před téměř 14 lety odpojil původní servery Xbox Live, mnoho lidí, kteří chtěli hrát hru Halo 2 pro více hráčů, se obrátilo na Halo: The Master Chief Collection, aby znovu prožili slavné časy střílečky pro více hráčů z roku 2004. Ale pokud jste jedním z nich lidé, kteří se chtějí vrátit do těch časů, a máte zařízení, které usnadňuje provoz systému na moderní televizi (řekněme EON XBHD), může vás zaujmout nejnovější serverový projekt společnosti Insignia.

Taylor je reportérkou IGN. Sledovat ji můžete na Twitteru @Ty Nexter.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *