Představení Kimberly a Juri před bitvou a speciální animace obličejů pro Street Fighter 6 odhaleny


Byla to Kimberly a Gorey Poprvé bylo odhaleno, že se účastní Street Fighter 6 před více než týdnemA nyní je tu ještě více nových záběrů, abyste viděli postavy v akci.

Capcom nyní vydal nové video s představením Juriho a Kimberly před bitvou a animacemi obličeje během načítací obrazovky pro SF6.

Poté, co jsou vybrány, postavy se objeví, když opouštějí novou fázi závěrečného segmentu, kde se více zviditelní osobnostem postav.


Není divu, že se zdá, že si Gauri ze svého protivníka dělá legraci, zatímco Kimberlyina energická pozitivita se projevuje máváním, skákáním a přehazováním vzad.


Stejně jako dříve odhalení světoví bojovníci, i nové a vracející se dámy také ukazují své nejlepší divoké a divoké tváře ve funkci načítací obrazovky ve stylu Soul Calibur.


To lze provést jednoduše stisknutím směrového vstupu na této obrazovce, takže každá postava SF6 bude pravděpodobně mít alespoň 4 různé tváře, které lze vytvořit.


Níže se můžete podívat na nové screenshoty Street Fighter 6, a pokud jste tak ještě neučinili, podívejte se na naše předchozí screenshoty Podrobnosti o srovnání tahů Kimberly s tahy Guye a Zekua z předchozích her jsou zde.

READ  VTuber dostane Fox News, aby vysvětlil protesty obtěžování Twitchem

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.