Připravte se: Baldur’s Gate 3 Patch 5 má velikost 30 GB a k instalaci vyžaduje 130 GB volného místa

Připravte se: Baldur’s Gate 3 Patch 5 má velikost 30 GB a k instalaci vyžaduje 130 GB volného místa

Larian vydal varování pro hráče Baldur’s Gate 3 před dnešním vydáním patche 5: Budete muset uvolnit značné množství místa.

Larian v prohlášení uvedl, že Patch 5, jehož vydání je plánováno brzy, má velikost 30 GB, ale k instalaci vyžaduje 130 GB volného místa. tweet.

To je hodně místa na disku, které je potřeba uvolnit, aby se vešlo do 30GB prostoru. Larian měl tip pro ty, kteří nemají prostor pro instalaci aktualizace: Odinstalujte Baldur’s Gate 3 a poté znovu stáhněte opravenou verzi.

Není to ideální situace, ale Larian slíbil velké věci pro Patch 5, včetně finále, kde hlavní roli hraje oblíbený Withers. Patch 5 je také nastaven jako oprava nepříjemných problémů se zpomalením v aktu 3.

„Patch 5 je opravdu dobrý,“ řekl ředitel vydavatelství Larian Michael Doss v prohlášení tweet Publikováno včera, 29. listopadu. „Strávil jsem celý den povídáním s vývojáři & Co., abych na to všechno přišel. Všichni byli na změny velmi hrdí. Hodně z toho bylo ‚Konečně jsme to *to* udělali!‘ Po spuštění je zajímavé vidět tolik z nich tak chce zlepšit své zkušenosti.

Kromě toho dojde k vylepšení výkonu na PC i PS5 jménem veškeré práce, která byla vykonána na vylepšení hardwaru Xboxu. To je vzrušující, ale je to také pravděpodobně to nejméně vzrušující na patchi 5, abyste si udělali představu o tom, jak vzrušující je. Více zítra.“

READ  Odpovědi New York Times Crossword 24. října 2023

20 otázek IGN – Hádej hru!

Larian je aktuálně v klínu vítězství po obrovském úspěchu Baldur’s Gate 3, se sedmi výhrami v nedávných Golden Joysticks a Osm nominací Na nadcházejících Game Awards. Larian se chystá oznámit datum vydání dlouho očekávaného Baldur’s Gate 3 na Xbox Na slavnostním předávání cen 7. prosincea dokonce Začínám škádlit „příští velkou hru“..

Baldur’s Gate 3 má samozřejmě obrovský komerční a kritický úspěch od svého oficiálního vydání na PC v srpnu. IGN tomu dalo 10/10chválí „křupavé taktické RPG boje, nezapomenutelný příběh se složitými postavami, vysoce vybroušenou filmovou prezentaci a svět, který vždy odmění průzkum a kreativitu.“

Wesley je britským redaktorem zpravodajství IGN. Najdete ho na Twitteru na @wyp100. Wesleyho můžete kontaktovat na adrese [email protected] nebo důvěrně na adrese [email protected].

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *