Počet případů COVID-19 v Oregonu opět začíná přibývat

Oregon oznámil další novinky COVID-19 Dosavadní případy tento týden než ve stejném časovém období minulý týden, což naznačuje, zda nejde o nový začátek Koronavirus Protruze, pak výrazné zpomalení post-omikronového poklesu případů.

Nárůst nově hlášených případů v Oregonu tento týden byl relativně malý, přičemž týdenní denní průměr vzrostl z 200 v pondělí na 252 v pátek. Náraz ale přijde až poté Devět po sobě jdoucích týdnů rychlých poklesů A v nadcházejících týdnech by to mohlo být předzvěstí dalších infekcí.

Průběh infekce se během epidemie často měnil nahoru a dolů. Oregon nastavil rekordní počty případů během lednového nárůstu Omikronu v průměru více než 8 000 případů denně, než klesl na nejnižší úrovně od loňského léta.

To dává nový nárůst do perspektivy a několik federálních zdravotnických úředníků uvedlo, že neočekávají významný nárůst na národní úrovni způsobený nakažlivější variantou BA.2 omikronu.

Podle Oregon Health & Science University modelováníkterý – který Tato proměnná v kombinaci se zrušením pandemických omezení by mohla způsobit nárůst počtu hospitalizací COVID-19, který vyvrcholí 9. května.

Přibližně polovina z 293 odhadovaných hospitalizací budou lidé, kteří byli pozitivně testováni na COVID-19 a jsou v nemocnici kvůli léčbě kvůli něčemu jinému, uvedl v e-mailu Peter Graven, bývalý analytik OHSU. Univerzitní modelování obojí podceněný A přehánění minulé bouře.

Varianta BA.2 již vedla k nárůstu počtu případů v Evropě, v regionu, který v minulosti sloužil jako časný indikátor toho, co může Spojené státy čekat. 17 států oznámilo zisky v případech V posledních týdnech podle New York Times.

V současné době je koronavirus hospitalizován v Oregon má stále obsazeno téměř 110 lůžek. Počet pacientů na lůžkách jednotek intenzivní péče také klesl na nejnižší úroveň za poslední měsíce, ve středu bylo hlášeno 15 obsazených lůžek na jednotkách intenzivní péče – nejnižší počet za den od první vlny pandemie na jaře 2020.

READ  Peru upravuje počet obětí epidemie a nyní je na jednoho obyvatele nejhorší na světě

Ve světle klesajícího počtu hospitalizací a případů Oregonský zdravotní úřad od pondělí uvedl, že nebude vydávat podrobné denní zpravodaje o stavu pandemie. Mnoho informací bude k dispozici a aktualizováno každý pracovní den na webových stránkách agentury datové panelystát již nebude poskytovat podrobné informace o zemřelých, včetně jejich věku, okresu bydliště, data pozitivního testu a data a místa úmrtí.

– Fedor Zerkhin

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.