Oznamujeme další naskladnění PS5 v obchodě

V obchodě bylo oznámeno další naskladnění PS5. Na rozdíl od Best Buy, Target, Walmart a dalších velkých amerických prodejců, GameStop hostí časté doplňování zásob v obchodech pro PS5 i Xbox Series X. Omezuje se na balíčky, které obsahují doplňky, které zvyšují cenu, jako jsou předplatné, hry a ovladače. Zítřejší doplňování zásob na prodejně není výjimkou. Toto naskladnění bude také omezeno na členy GameStop Pro.

Stejně jako předchozí reprízy obchodu GameStop se nezúčastní každý obchod GameStop v celé zemi. Pokud však nejste v Severní Dakotě nebo Jižní Dakotě, bude snadné najít zúčastněný obchod, možná budete muset řídit jen několik hodin.

Pokud hledáte digitální model za 400 dolarů, máte smůlu. Není a nikdy není součástí žádného z dostupných balíčků. Jak celý svět ví, koupit standardní PS5 v hodnotě 500 dolarů není snadné. Koupit si digitální model za 400 dolarů je téměř nemožné.

O situaci vás budeme jako vždy informovat. V tuto chvíli není známo, kdy bude přesné naskladnění 14. ledna, což naznačuje, že začne, jakmile se obchod otevře. Není zde ani slovo o tom, kolik jednotek bude který konkrétní obchod obsahovat. Šance jsou však ve váš prospěch, pokud se vydáte po jednom, protože všechny jsou uzamčeny za předplatné GameStop Pro.

Chcete-li získat další informace o všech věcech PlayStation – včetně nejnovějších doplňků pro PS5 a PS5 – klikněte sem. tady Nebo se podívejte na několik odkazů uvedených přímo níže:

Jako vždy můžete zanechat komentář nebo dva, abyste nám dali vědět, co si myslíte, nebo mě můžete kontaktovat na Twitteru MustafaHosny Ach Bože, Amen Mluvit o všem o hrách. Zkusíte zítra získat PS5 na místním GameStopu?

READ  2022 Porsche 911 GT2 RS Club Sport 25 by mohlo být ještě jasnější

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *