Česká republika: Všechny podrobnosti o nás jsou Tommyho zkouška

Česká republika: Všechny podrobnosti o nás jsou Tommyho zkouška

Dokončili jsme první zkoušku R. Tommyho na Eurovizi 2022 v Turíně, Česká republika.

Dnešní zkouška We Are Rommy z České republiky. Tým, který dokončí druhé semifinále, z něj s využitím všech osvětlovacích zařízení v aréně udělal téměř taneční parket. Všichni členové skupiny jsou oblečeni do tmavého oblečení, ale září jasnými světly.

Krátký klip z jejich první zkoušky najdete na TikTok níže:

Kdo jsme, Tommy?

Vytvořeno v roce 2018, kdy všichni členové studují v Leedsu ve Velké Británii. V kapele jsou Dominica Haskova (zpěv), Caspar Hatlestot (kytara) a Benjamin Rexstod (klávesy). Dominika Hašková je dcerou bývalého českého hokejisty Dominika Haškové, který získal zlato pro českou hokejovou reprezentaci na zimních olympijských hrách v roce 1998. Na Zimních olympijských hrách 2006, které se letos konaly na Bala Albidour v Turíně, získal bronzovou medaili. Caspar a Benjamin jsou oba z Norska.

Zdroj obrázku: EBU / Nathan Reinds

Česká republika poprvé soutěžila v Eurovision Song Contest v roce 2007. Vítěz 6. místa Michaels Joseph v Lisabonu 2018 s písní „Lie to Me“ dosáhl nejlepšího výsledku v soutěži. Gabriela Gunčíková dotáhla Českou republiku do svého prvního finále v roce 2016, jejich prvního vystoupení ve Velkém finále, přestože předtím soutěžila 4x.

Štítky: Název

READ  Olympijské hry se konají v Tokiu s českými sportovci na vedlejší koleji Kovitem

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *