Nintendo Switch 2 bude podle tvrzení o úniku zpětně kompatibilní

Nintendo Switch 2 bude podle tvrzení o úniku zpětně kompatibilní

Nintendo Switch 2 bude zpětně kompatibilní.

To záleží Universo Nintendoportugalský web, který tvrdí, že Switch 2 bude mít nejen zpětnou kompatibilitu s tituly Switch, které jsou aktuálně dostupné na kapesním systému Nintendo, ale vývojáři budou také moci tyto hry „posílit“ díky dodatečnému výpočetnímu výkonu.

Newscast: Diskutována technická ukázka Nintendo Switch 2 a potenciální tituly.Sledujte na YouTube

Zpráva – která pochází z portugalského podcastu X do control od PH Brazil A bylo to sdíleno přes sociální média Centro Leaks – také potvrzuje, že zvěsti o Nintendo Direct, které vyjde příští týden, jsou skutečně pravdivé a tvrdí, že konečně někdy dostaneme potvrzení o špatně střeženém tajném systému Nintendo na události odhalení hardwaru. zpět v březnu.

Objevují se také zvěsti, že později tento měsíc dostaneme upoutávku na Pokémona (díky, TheGamer).

Fanoušci jsou obzvláště nadšení, protože Universo Nintendo již dříve a správně odhalilo dříve neohlášené detaily Nintendo Directs brzy a také brzy vypustilo jméno Sonic x Shadow Generations.

V souvisejících zprávách jsme včera informovali o nové zprávě, která také tvrdí, že Nintendo Switch 2 by měl být vydán později v tomto roce a bude obsahovat speciálně navržený čip Nvidia.

Nvidia údajně buduje zcela novou obchodní jednotku, která se zaměří na navrhování vlastních čipů pro hardwarové společnosti, a navrhla vlastní design pro další iteraci kapesního systému Nintendo. Zpráva dodává na důvěryhodnosti zvěsti, že Nvidia se nedávno také dvořila Microsoftu, aby zajistila smlouvu na konzoli Xbox nové generace.

Minulý měsíc výrobce Apex Legends EA řekl, že nemůže „uznat“ Switch 2, ale že „nové platformy jsou pro nás dobré“, po zprávě, že Switch 2 bude mít větší 8palcový LCD displej.

READ  Zde je návod, jak urychlit skener jemného tisku na vašem Pixelu 6

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *