Diablo IV vychází 6. června 2023

Diablo IV vychází 6. června 2023

Diablo IV bude vyhozen Playstation 5A Xbox sérieA Playstation 4A Xbox OneA počítač Přes Battle.net 6. června 2023, k dispozici zde. Blizzard Entertainment oznámit.

Níže naleznete nejnovější podrobnosti.

Démonka Lilith a anděl Enarius se spojili, aby vytvořili svět Sanctuary ve své touze uniknout věčnému boji mezi nebem a peklem. Ale nyní, desítky let po událostech… Diablo III: duše rapperJsou to zapřisáhlí nepřátelé, kteří se uchýlili k vzájemné válce se svými vazaly. Areál svatyně byl sužován vytrvalými démony a jen ti nejodolnější hrdinové dokážou odolat temnotě. Hráči vstoupí do světa výběrem z pěti tříd – druidové, kteří mění tvary, půvabní tuláci, živlové čarodějnice, brutální barbaři a mazaní nekromanti. Jak hráči rostou na síle, mohou budovat své herní zkušenosti směry, které je lákají, experimentovat se stromy dovedností, aby získali doplňková kouzla a schopnosti.

Debutovat v Diablo Vesmír je rozšířený svět. Hráči přinesou zpět démony pekla napříč rozmanitými oblastmi Sanctuaru – zamrzlými lesy Rift Peaks, větrnou vysočinou Scosglen, hnisajícími bažinami Hawezar, vyprahlými pustinami vyprahlých stepí a pouštěmi Kehjistanu, domovem centrální město Caldium. Nelineární zážitek se skládá z epického, strhujícího příběhu, více než 140 dungeonů, vedlejších úkolů a nepřeberného množství kořisti. Objeví se mocní světoví bossové, hráči je musí porazit ve skupinách, aby měli šanci na jejich kořist, a pevnosti stojí a čekají na hrdinské dobrodruhy, kteří si přivlastní občany útočiště.

Rozvíjení prvotřídního zážitku z ARPG je také solidním systémem na konci hry, kde se hráči budou i nadále zlepšovat, když budou čelit různým výzvám. Je tu vyčerpávající Helltide, pravidelně se vyskytující událost, která přináší zvýšení démonické aktivity do Sanctuary, nové kobky Nightmare, které jsou obzvláště zuřivé a náročné, aktualizovaný systém Paragon Board pro další přizpůsobení hrdinů k novým výšinám moci, Whispers of the Dead, který poskytuje legendární bonusy za vybrané globální odměny Hate Fields poskytuje vlastní základy pro budování slávy PvP.

Předkupní digitální vydání a bonusy

Diablo IV K dispozici pro předprodej v digitální verzi jako Standard Edition (69,99 $), Deluxe Edition (89,99 $) a Ultimate Edition (99,99 $). Každá digitální verze obsahuje jednu nebo více položek k rekrutování proti Hellspawnu, který sužuje Svatyni:

  • Standardní Edice – Zahrnuje předběžný přístup k otevřené beta verzi, připojení Light Bearer in Diablo IVInarius Suites a Inarius Murloc Pet v Diablo IIIAmalgám Mount Rage Svět válkya Umber Winged Darkness Set in Cosmetics Nesmrtelný Diablo.
  • Luxusní edice – Zahrnuje vše ze standardní edice a navíc až čtyřdenní včasný přístup Diablo IVSpusťte a odemkněte Seasonal Battle Pass Diablo IVŠtít Hellborn Carapace Mount Diablo IVa Hora pokušení v Diablo IV.
  • Finální verze – Obsahuje vše z edice Deluxe a navíc zrychlené odemknutí Season Battle Pass Diablo IV (odemknutí prémiového sezónního bitevního pasu plus 20 přeskočení úrovní a kosmetiky), fráze Creator’s Wings v Diablo IV.

Níže se podívejte na nový trailer. Prohlédněte si novou sadu snímků obrazovky v galerii.

READ  Služba My Photo Stream společnosti Apple byla ve středu ukončena, zde je to, co musíte udělat

Datum vydání traileru

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *