Pokles ceny Google Fi snižuje jeho základní plán na 20 $ měsíčně

mobilní síť google-fi-wireless-mobile-logos-2021-for-phones-05

Sarah Teo / CNET

Google v pátek uvedl, že jeho mobilní plány Google Fi získají obecně nižší ceny a drobné upgrady.

Oba měsíční plány Google Fi jsou stále levnější Příspěvek na blogu Google. Základní plán Simply Unlimited se snížil z 60 $ měsíčně za jednu linku na 50 $, nebo u plánu se čtyřmi nebo více linkami z 30 $ za řádek na 20 $. Vysokorychlostní datový limit byl zvýšen z 22 GB na 35 GB, což nyní zahrnuje až 5 GB pro přenosné připojení Wi-Fi hotspot. Hovory, textové zprávy a kontaktní údaje pro Kanadu a Mexiko jsou nyní také zdarma.

Plán Unlimited Plus vyšší úrovně je také o něco levnější. Jednořádkové plány klesly ze 70 USD za měsíc na 65 USD, zatímco čtyř- nebo víceřádkový plán klesl ze 45 USD za řádek na 40 USD. Vysokorychlostní datový limit byl zvýšen z 22 GB na 50 GB a stejně jako u levnějšího tarifu nyní zahrnuje neomezené volání, textové zprávy a data do Kanady a Mexika.

Přečtěte si více: Google Fi, Mint Mobile, Visual: Jaké bezdrátové sítě používají malí poskytovatelé?

Plán průběžných plateb se nezměnil, stojí 17 $ měsíčně za linku pro čtyři linky a 10 $ za využitý gigabajt dat, ale uživatelé na této úrovni získají neomezené volání do Kanady a Mexika.

Google pomalu rozšiřoval své Google Fi Od jeho spuštění V roce 2015 a Přidáno levněji Jednoduše neomezený plán na rok dopředu. Bezdrátová služba technologického giganta, která se spoléhá na T-Mobile a americké mobilní sítě, se stala dostupnou alternativou k větším operátorům, zejména proto, že všechny jejich plány podporují 5G (pokud je zařízení Kompatibilní se sítí T-Mobile 5G).

READ  Pocta nové hře Fortnite Rick and Morty Skin pro sezónu 10

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.