Nejnovější funkce Redditu mění předpovědi na mistrovství

Reddit oficiálně spustil novou funkci předpovědí poté, co ji vyzkoušel asi rok. Umožňuje uživatelům soutěžit hádáním výsledků nadcházejících událostí, jako jsou sportovní zápasy nebo slavnostní předávání cen. Předpovědi na základě hry, Funkce průzkumů na místě z minulého roku, což umožňuje uživatelům sázet a získávat tokeny na základě úspěšných předpovědí v rámci mini turnajů. Žádné skutečné peníze, jen vychloubání se právy, ačkoli Reddit říká členové Premium “V budoucnu můžete získat speciální výhody nebo oprávnění.

Turnaje s předpovědí mohou zveřejňovat pouze makléři a skládají se ze série otázek, na které mohou uživatelé sázet na své odpovědi. Tento seznam mohou makléři v průběhu kurzu rozšiřovat. Každý uživatel, který se zúčastní, dostane 1 000 bezplatných žetonů za zodpovězení otázek, například o tom, který film by mohl získat nejlepší film při nadcházejících cenách Akademie. Pokud mají pravdu, získají podíl na zisku; Pokud ale udělají hodně špatných předpovědí a ztratí všechny své žetony, budou z turnaje mimo.

Otázka prognózy jako příklad.
Snímek obrazovky: Reddit

Je důležité si uvědomit, že ačkoli Reddit umožňuje uživatelům platit za funkce jako Reddit Premium, funkce predikcí aktuálně neobsahuje žádné skutečné peníze. Žetony jsou distribuovány zdarma každému, kdo se chce zúčastnit, a na konci turnaje jsou použity k výpočtu žebříčku vítězů. Tokeny nejsou přenosné a nelze je přenášet mezi relacemi.

Reddit testuje svou predikční funkci ve vybraných podskupinách již téměř rok a říká, že do turnajů se již zapojilo více než milion lidí. Předchozí turnaje zahrnovaly hádání výsledků Oscarů, Velké ceny Formule 1 2021 a letošního evropského fotbalového turnaje. Nyní je však tato funkce zveřejněna na jakémkoli dílčím fóru s více než 10 000 členy.

READ  Pod Zero, Sable a 10 dalšími hrami již brzy ve službě Xbox Game Pass

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *