Nedělní předpovědi kvalifikace mistrovství Evropy včetně Irska a Nizozemska

Nedělní předpovědi kvalifikace mistrovství Evropy včetně Irska a Nizozemska

Sports Mole poskytuje předpovědi skóre a náhledy pro všechny dnešní kvalifikační zápasy mistrovství Evropy, včetně Irska proti Nizozemsku.


© Reuters

S cílem ukončit sérii porážek ve čtyřech zápasech kvalifikace o Euro 2024, Severní Irsko Vydejte se do Astana Areny bojovat Kazachstán Nedělní odpoledne.

Páté Severní Irsko zaostává za čtvrtým Kazachstánem o šest bodů ve skupině H, zatímco Hawks jsou jeden bod od prvního a druhého místa.

Říkáme: Kazachstán 2-1 Severní Irsko

Po čtyřech po sobě jdoucích porážkách mířících do nedělního střetnutí je bojující Severní Irsko na cestě k páté porážce v řadě na úkor Kazachstánu, který se zdá být připraven posílit svou snahu o kvalifikaci čtvrtou výhrou v pěti zápasech.

Máme nápovědu partnery Očekávají více než 1,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Meinhard Olsen (Faerské ostrovy) vs. Maxime Chanot (Lucembursko) 14. června 2022© Reuters

Vzhledem k pokračujícímu kvalifikačnímu procesu UEFA Euro 2024 se poslední dva ve skupině F střetnou v neděli večer, kdy se střetnou… Faerské ostrovy Hostitelé Moldavsko.

Zatímco Faerské ostrovy začátkem tohoto týdne znovu prohrály, aby zůstaly čtyři body za svými hosty, Moldavsko pokračovalo ve své působivé sérii výsledků remízou s Rakouskem v přátelském utkání.

Říkáme: Faerské ostrovy 1-2 Moldavsko

Moldavsko v posledních zápasech inkasovalo poměrně málo gólů, protože si stále zlepšuje své postavení v mezinárodní tabulce. Zatímco tým Tricolori prohrál v osmi zápasech jen jednou, jejich hostitelé už nějakou dobu neuspěli a v neděli utrpí další porážku.

Máme nápovědu partnery Očekávají méně než 3,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Reprezentant Černé Hory Nikola Krstovic slaví 24. března 2023 se svými spoluhráči svůj první gól.© Reuters

Stále hledám místo na Euro 2024, černou horu Hostí své soupeře ve skupině sedm Bulharsko V kvalifikačním utkání v neděli na městském stadionu Podgorica.

Zatímco hosté zaostávají o dva body a sedí na konci pětičlenné divize, Brave Falcons se mohou o víkendu výhrou posunout mezi první dva.

READ  Pánský golf je na MUW Invitational na třetím místě

Říkáme: Černá Hora 1-0 Bulharsko

Jejich nedostatek intenzity znamená, že Bulharsko představuje malou hrozbu pro kvalifikační sny Černé Hory, protože v posledních šesti zápasech inkasovalo v průměru jen jeden gól každé dva zápasy. V důsledku toho musí hostitelská země získat nejvyšší počet bodů a udržet tlak na země před nimi ve skupině G.

Máme nápovědu partnery Očekávají méně než 3,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Glen Kamara z Finska slaví vstřelení svého prvního gólu 19. června 2023© Reuters

Finsko Vítejte u severních sousedů Dánsko V neděli na olympijský stadion v Helsinkách, kde se obě země snaží zvýšit své šance na kvalifikaci na Euro 2024.

Domácí po čtvrteční výhře 1:0 nad Kazachstánem udrželi náskok ve skupině H o dva body, hosté rozdrtili hostující celek. San Marino Naposledy 4:0.

Říkáme: Finsko 1-1 Dánsko

Nelze zastírat, že Dánsko zaznamenalo v prvním zápase dominantní vítězství 3:1, ale Finsko od té doby zaznamenalo čtyři po sobě jdoucí vítězství s čistým štítem.

Z tohoto důvodu očekáváme, že orlí výr tentokrát frustruje červenobílé, přičemž severní sousedé se pravděpodobně podělí o kořist v Helsinkách.

Máme nápovědu partnery Očekávají méně než 3,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Nizozemec Cody Jacobo slaví svůj druhý gól s Frenkie de Jongem 7. září 2023© Reuters

Ve světle bolestivé prohry s Francií už to pro tým není jednodušší Irská republika Když vítají Holandsko Na stadion Aviva v Dublinu, kde se v neděli utká se skupinou B kvalifikace o Euro 2024.

Tým trenéra Stephena Kennyho ve čtvrtek večer prohrál s francouzským národním týmem 2:0, zatímco jejich hosté vstřelili francouzské reprezentaci tři nezodpovězené góly. Řecko V okamžitém úspěchu.

Říkáme: Irská republika 0-2 Nizozemsko

Kenny apeloval na Irsko, aby podalo „výkon svého života“, pokud mají Nizozemsku upřít třetí vítězství v řadě, ale protestní výkřiky nemusí stačit zemi, která je v posledních měsících zmítána vlastní nedůsledností doma.

Boys in Green se mohou pochlubit úctyhodnou vzájemnou bilancí proti Nizozemsku, ale pokud je jejich výhra nad Řeckem o co stát, Koemanovi muži jsou pevně zpět na správné cestě a měli by opustit Dublin s dalšími třemi body v pytli.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu

> Jak by se Nizozemsko mohlo postavit proti Irsku


Gesto řeckého trenéra Guse Poyeta 7. září 2023© Reuters

Řecko ve snaze zotavit se z postupných proher ve skupině B kvalifikace na Euro 2024 vítá stávkující hráče hora Tarek Na stadion Agia Sophia v Aténách v neděli večer.

Tým Guse Poyeta ve svém posledním zápase porazilo Nizozemsko 3:0, zatímco jeho hosté nedávno hráli v přátelském utkání proti Maltě, kde utrpěli porážku 1:0.

Říkáme: Řecko 4:0 Gibraltar

Řecká strana usilující o obnovení pocitu hrdosti po porážce z rukou Nizozemců by byla nepochybně nebezpečným návrhem pro slabou gibraltarskou stranu, jejíž primární důraz bude jistě kladen na udržení co nejslušnějšího výsledku.

Přestože Poyetův tým má díky svému úspěchu v UEFA Nations League záchrannou síť, hostitelé by v neděli neměli usnout na vavřínech a očekává se, že s hrstkou gólů, které přijdou, dosáhnou jistého úspěchu.

Máme nápovědu partnery Očekávají méně než 3,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Polák Robert Lewandowski slaví se svými spoluhráči svůj druhý gól 7. září 2023© Reuters

Rozhodující zápas v kvalifikaci o Euro 2024 se bude konat v neděli Albánie Vítáme závodníky skupiny E Polsko Do Tirany.

Po čtyřech zápasech oba týmy zaostávají za Českou republikou v boji o první dvě místa, která si příští léto zajistí místo v Německu – a Polsko zaostává o bod za svými hostiteli mířícími do víkendu.

Říkáme: Albánie 1-2 Polsko

Polsko může vyhrát nad svými kolegy Eagles, protože jejich vynikající palebná síla by měla obě strany oddělit v neděli. Po několika nerovnostech na silnici se několik favoritů skupiny musí vrátit na cestu do Německa příští léto – i když hostitelé to v hektické atmosféře v Tiraně neusnadní.

Máme nápovědu partnery Očekávají méně než 3,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu

READ  Otevřené výsledky Dutch European Tour

Hráči Srbska slaví poté, co Attila Szalaj vstřelil 7. září 2023 vlastní gól Maďarska, první Srbsko.© Reuters

Po neúspěchu uprostřed týdne odešel Srbsko Ve skupině G kvalifikace na Euro 2024 jsou na druhém místě a hostují bez vítězství Litva v neděli s cílem poskytnout okamžitou reakci.

Před cestou do Kaunasu byli Eagles poraženi Maďarskem ve svém prvním zápase mezinárodního období, zatímco hostitelé bojovali o bod proti Černé Hoře.

Říkáme: Litva 0-2 Srbsko

Srbsko by mělo očekávat, že si zajistí double nad nízkou Litvou, která si prostě nemůže koupit výhru a mohla by se dotahovat na poslední místo ve skupině G. Rozdíl mezi oběma týmy bude zřetelný, ale tvrdá práce ze strany domácího týmu může svůj náskok udržet. Výsledek je úctyhodný.

Máme nápovědu partnery Očekávají méně než 3,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu


Slovinec Benjamin Sisko slaví 7. září 2023 se svými spoluhráči svůj třetí gól© Reuters

San Marino, které je na konci světového žebříčku FIFA, doufá, že se mu v kvalifikaci vyhne další potupné porážce. Slovinsko V neděli navštíví Serravalle v kvalifikaci UEFA Euro 2024.

Není divu, že San Marino se ocitlo na dně skupiny H bez zisku jediného bodu, zatímco Slovinsko na třetím místě je dva body za Finskem, které skupinu vede.

Říkáme: San Marino 0-4 Slovinsko

Při vší úctě k San Marinu, cokoli jiného než vysoké vítězství venku by bylo v Serravalle obrovským šokem, takže očekáváme, že Slovinsko v neděli projede s pohodlným vítězstvím.

Máme nápovědu partnery Očekávají méně než 3,5 gólu.

> Klikněte sem a přečtěte si úplný náhled tohoto zápasu

ID:523631: mezipaměťID:523631:1false2false3false:QQ:: Z databáze Desktop:LenBod:Restore:21117:

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *