Náhled: Švýcarsko vs Česká republika – předpovědi, týmové novinky, sestavy

Náhled: Švýcarsko vs Česká republika – předpovědi, týmové novinky, sestavy

Sports Mole hodnotí úterní zápas Ligy národů mezi Švýcarskem a Českou republikou, včetně předpovědí, týmových zpráv a možných sestav.

Zatímco obě strany stále čelí nebezpečí pádu z vrcholu Liga národů UEFA sekce, Švýcarsko a Česká republika Vyhrajte bitvu v Kybunparku ve skupině 2 ligy A v úterý večer.

Rossocrociati si o víkendu na domácí půdě připsalo překvapivé vítězství 2:1 Jaroslav ŠilhaveJeho tým prohrál 4:0 se svým spoluhráčem z Iberu v Portugalsku.


Náhled zápasu

© Reuters

Není mnoho zemí, které se mohou pyšnit vítězstvími proti Portugalsku a Španělsku, ale Švýcarsko je nyní součástí tohoto významného publika se svým vítězstvím 2:1. Luis EnriqueFinále týmové honičky v pátém kole.

Manuel Akanji A Brill Ambolo boční úder Jordi AlbaŠpanělský vyrovnávací gól utlumil naděje Španělska na první místo a výrazně zvýšil jejich vyhlídky na přežití v tomto procesu, přičemž Rosocruciati se tímto vítězstvím dostal nad pásmo sestupu.

Nyní, dva body před svými českými protějšky po zisku posledních dvou bodů v Lize národů, by remíza stačila k tomu, aby se Švýcarsko vyhnulo sestupu do ligy B a zajistilo si čtvrté po sobě jdoucí prvenství v horních patrech ligy A.

Nápis byl zřejmě na zdi pro Murad JakinPoté, co zahájili novou kampaň Ligy národů třemi porážkami, ale Rossocrocyte zvýšili napětí, když na tom nejvíce záleželo, jejich osud je nyní v jejich vlastních rukou.

Švýcarsko vítá Českou republiku v Kipponparku poté, co prohrálo jen dva z posledních 15 domácích zápasů ve všech soutěžích, ale Yakinovi a jeho týmovým kolegům se před úterním rozhodujícím střetem objevily určité obavy z pozastavení.

Trenér České republiky Jaroslav Šilhavý odpověděl 27. června 2021© Reuters

Švýcarsko zahájilo své tažení v Lize národů třemi po sobě jdoucími porážkami, a to bylo nedávno tématem České republiky, protože Silhaviho tým zařadil sérii tří porážek doma s Portugalskem v předposledním kole.

READ  Justin Bieber náhle zrušil své světové turné [and Celebrates his 29th Birthday] | Exkluzivní zábava

Diogo DalotDva góly kromě gólů z Bruno Fernandez A Diogo Jota Portugalsko vidělo cestu ke komplexnímu vítězství, během kterého Patrik Chic Trefil pokutový kop nad tyč, ale gól Bayeru Leverkusen by stejně skóre příliš nezměnil.

Poté, co Česká republika prohrála každý z posledních tří zápasů bez jediného gólu – osmkrát inkasovala, utrpí rychlý sestup do ligy B a na domácí půdě jen tři body.

Nyní bez čistého konta v posledních sedmi zápasech ve všech soutěžích – vyhráli v tomto kole pouze jednou – Silhavys označí své smůly na jejich výletu do Kybunparku a jejich poslední tři zápasy venku v Lize národů skončily porážkou. .

Pro návštěvníky je jasné, že jejich jediným dosavadním vítězstvím v Lize národů 2022-23 byla výhra 2:1 nad Švýcarskem v úvodním kole a od prvního střetnutí obou týmů v roce 1994 Rossocrosia skončila. Vítězná strana v této bitvě.

Formát Švýcarské ligy národů:

Forma Švýcarska (všechny soutěže):

Formát národní ligy České republiky:

Forma České republiky (všechny soutěže):


Novinky týmu

Manuel Akanji slaví 24. září 2022 gól za Švýcarsko© Reuters

Manuel Akanji, střední obránce Švýcarska a Manchesteru City, dostal po otevření skóre proti Španělsku druhou žlutou kartu na turnaji a bude jedním ze dvou hráčů Rosocrosti, kteří budou chybět kvůli hromadění varování.

brankářský náhradník Jonáš Omlin Také varován před porušením na lavičce zde bude chybět, ale Jan Somer Zápasil v rukavicích o výhru nad Španělskem a očekávalo se, že zde bude stejně startovat.

Fabián Šar Dá se očekávat, že bude zastupovat Akanjiho v zadní linii Ricardo Rodriguez Naposledy byl vyhozen v prvním poločase, ale levý obránce byl před reprezentační přestávkou nemocný.

Co se týče Česka, Silhave prohrál ve střední obraně Jakub Brabec S 22 minutami za zranění proti Portugalsku, tak Ondřej Kudila Tento týden by měl přijít nastoupit do obrany.

READ  Předpovězte finále dubajského tenisového mistrovství - Muguruza vs Kryzhikova

Záložník Petr Ševčič Byl v pořádku, když minule slezl z lavičky poté, co se zotavil z nemoci, a nyní může bojovat Alex Krall pro jeho výklenku, zatímco možnosti v útoku jsou pro Silhavyho bohaté.

Schickova prohozená penalta by neměla ovlivnit jeho šance na po sobě jdoucí starty, ale Antonín Barák by se o své místo mohl hodně bát. Václav Černý Platí za první hovor xi.

Možná základní sestava pro Švýcarsko:
Sumer. Widmer, Elevide, Shar, Rodriguez; Froller, Shaka, Sue; Shaqiri, Ambolo, Vargas

Česká republika možná sestava:
Faclik. Kudila, Zima, Gmilka; Koval, Ševčič, Sošík, Zelini; Černý, Shake, Hluzik


SM slova zelené pozadí

Říkáme: Švýcarsko 2-0 Česká republika

I přes Chicův vítaný return nebylo nalezení zadní části sítě silnou stránkou České republiky a Akanjiho absence pravděpodobně návštěvníkům v tomto ohledu příliš nepomůže.

Po potlačení nesmělého českého útoku může Švýcarsko postoupit vpřed a způsobit Silhavého straně nejrůznější problémy, protože hosté dělají maximum pro vítězství, takže nezbývá než podpořit Rosococcus, aby si udržel pozici v áčku na úkor soupeřů.

Chcete-li analyzovat data pro nejpravděpodobnější výsledky, skóre a další pro tento zápas, klikněte sem.


Nejlepší tip

Náš odborný průvodce je partnerem Sporita.com V tomto utkání očekávají více než 1,5 gólu. klikněte zde Zjistěte, co dalšího můžete od této hry očekávat a další osvědčené fotbalové tipy.Více než 1,5: Data


ID:495374:1false2false3false:QQ::from db-desktop: LenBod: collect15596:

Náhledy e-mailem

Pro získání klikněte sem sportovní krtekDenní e-mail s náhledy a předpovědi pro každou hlavní hru!


You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *