Slavný hráč Fortnite RaulZito obviněn ze sexuálního zneužívání dětí

prominentní středního věku Je to elektronická hra Bylo hlášeno, že hráč s velkým sledováním online her využil svého vlivu ke znásilňování dětí.

Maciel údajně využil svého postavení notoricky známého provozovatele streamerů, aby získal přístup k obětem.
Maciel údajně využil svého postavení notoricky známého provozovatele streamerů, aby získal přístup k obětem.
Instagram

Rolino de Oliveira Maciel byla zatčena v úterý a obviněna ze sexuálního napadení dvou dětí ve věku 10 a 14 let na začátku tohoto roku v Brazílii. podle slunce.

V článku se uvádí, že Maciel, jehož jméno je Raul Zito, slíbil mladým obětem – hercům dětského divadla, filmu a televize -, že si mohou najít práci v herním světě a televizním průmyslu.

Podle zprávy má podezřelý ve středním věku stovky tisíc následovníků na svých kanálech sociálních médií, které sám použil k přímému přenosu hraním populární online videohry.

Maciel napsal, že při popisu hraje po boku „mladých talentů“ Jeho kanál na YouTube, který obsahuje animovaný banner podezřelého mávajícího s malými dětmi.

Podle článku je obézní brazilský hráč, který má růžové vousy a modré vlasy, podezřelý ze zneužívání jiných dětí.

The outlet said SBT Games oddělil se od influencera po jeho zatčení, a napsal ve svém prohlášení, že se „čeká na objasnění faktů a zjištění vyšetřování“.

Maciel byl po zatčení převezen do policejního auta.
Maciel byl po zatčení převezen do policejního auta.
READ  Trendy Mario Kart 9, kde fanoušci sdílejí to, co chtějí v příští hře

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.