Mortal Kombat se pokusil dostat Johna Wicka, ale neměl štěstí

Mortal Kombat se pokusil dostat Johna Wicka, ale neměl štěstí
Obrázek: John Wick, jak je vidět ve Fortnite (přes Epic Games)

Série Mortal Kombat měla v průběhu let spoustu filmů a přechodů mezi celebritami a nejnovější Mortal Kombat 1 se neliší, protože se objevil Jean-Claude Van Damme a hlasová práce od Megan Fox.

Také jsme viděli postavy jako Terminátor a Robocop, ale zdá se, že postavou, která stále uniká Edu Boonovi a jeho týmu, je vysloužilý zabiják John Wick, kterého hraje jediný Keanu Reeves. Přestože se tato postava objevila ve hrách jako Fortnite a v nezávislých titulech, objevil se v nich sám herec Cyberpunk 2077 Stejně jako Johnny Silverhand, bohužel, NetherRealm neměl štěstí, aby ho zajistil.

Spolutvůrce a režisér hry nevysvětlil, proč tým nemohl získat Johna Wicka, ale zde je to, co řekl během rozhovoru s Rolling Stone:

Seriál byl vždy ponořen do akčního filmu 70. a 80. let. Jste teď vůbec ovlivněni moderní akční kinematografií?

Ed Boon: „Když jsme dělali Mortal Kombat (1992), celý tým byl uprostřed Krevní sporty, Vstupte do drakaA všechno finišer filmy. Určitě vidím John Weeks Ze světa… ve skutečnosti, že On je Jeden z těch, které jsme se snažili získat – John Wick – v Mortal KombatA my jsme to nepochopili.“

Stále existuje šance, že by se v budoucnu mohlo něco stát, ale Keanu Předtím to řekl Esquire Jak si není jistý, že ty dvě série budou nejlepší zápas.

Současná řada DLC Mortal Kombat 1 zahrnuje Omni-Mana z Invincible, Homelander z The Boys a Peacemaker z vesmíru DC, stejně jako Quan Chi, Ermac a Takashi Takeda. Zrovna včera se objevila nová zvěst o potenciální další várce DLC bojovníků pro Mortal Kombat 1:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *