Mobilní hra Elden Ring je ve vývoji a stále se čeká na DLC.

Mobilní hra Elden Ring je ve vývoji a stále se čeká na DLC.

Ve vývoji je mobilní hra Elden Ring, ale nezadržujte dech – vypadá to, že to bude chvíli trvat.

Reuters Zprávy naznačují, že Tencent pracuje na adaptaci obrovského hitu FromSoftware do mobilní hry, ale pokrok je popisován jako „pomalý“.

Tencent zjevně chce, aby jeho mobilní hra Elden Ring fungovala podobně jako gacha hra Genshin Impact, s obchodním modelem zdarma hraným podporovaným nákupy v aplikaci. Ale design Elden Ring, prémiové RPG hry pro jednoho hráče, „jde proti“ vizi Tencent.

Zpráva o mobilní hře Elden Ring přichází uprostřed toho, co fanoušci doufají, že bude brzké vydání vysoce očekávaného DLC Elden Ring, Shadow of the Erdtree. Různé změny provedené v backendu vstupu Elden Ring do Steamu naznačují, že se něco děje. Vývojář FromSoftware i vydavatel Bandai Namco však zatím mlčeli.

Pokud jde o Tencent, zdá se, že se snaží vytvořit úspěšné mobilní hry založené na hrách pro počítače a konzole. Minulý týden vyšlo najevo, že Tencent zrušil neohlášenou hru Nier na mobilu.

Wesley je britským redaktorem zpravodajství IGN. Najdete ho na Twitteru na @wyp100. Wesleyho můžete kontaktovat na adrese [email protected] nebo důvěrně na adrese [email protected].

READ  Jimmy se utká Brian_F proti Ryuovi z RobTV v zápase prvního proti třem ve Street Fighter 6

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *