Milá Annie: Pár ve věku 80 let považuje za velmi stresující hostit synovy návštěvy v zahraničí po dobu 3–4 týdnů

Milá Annie: Pár ve věku 80 let považuje za velmi stresující hostit synovy návštěvy v zahraničí po dobu 3–4 týdnů

Milá Annie: Jsem vdaná za svého druhého manžela 40 let a oběma je nám 80 let a nejsme v nejlepším zdraví. Mým problémem jsou dlouhé návštěvy mých dvou synů – jeden žije v Asii, druhý v USA. Kvůli času a nákladům spojeným s cestováním někdo, kdo žije v jiné zemi, rád zůstane tři nebo čtyři týdny. Poslední návštěva způsobila stres a bylo skoro víc, než jsem mohl zvládnout.

Začal mluvit o další návštěvě a já nevím, jak vyjádřit, že těch návštěv už je na mě moc. Když jsme spolu mluvili naposledy, řekl jsem mu, že můžu otevřít svůj dům jen na den nebo dva. Rozzlobil se a řekl, že mu nestojí za to, aby přišel. Nechci ho odcizovat, ale v našem věku to nepotřebujeme. Ocenil bych každou radu, kterou byste mi mohli dát. — cítit se vinný

Dear Guilt: Cestovat po světě na jeden nebo dva dny za ten čas prostě nestojí. Můžete najít šťastné médium mezi několika dny a třemi nebo čtyřmi týdny.

Stanovte si konkrétní časové období pro cestu – třeba dva týdny – a pak formulujte své limity, než se vaše děti vrátí domů.

Tyto hranice mohou zahrnovat pomoc s domácími pracemi nebo vám každý den poskytnout určité množství klidu. Mít své děti nablízku vám může usnadnit život – nemluvě o větší zábavě – za předpokladu, že sdělíte svá očekávání předem.

Své dotazy zasílejte Annie Lane na adresu Vážení @creators.com.

Copyright 2023 CREATORS.COM

READ  Walmart bude mít dnes k dispozici konzoly PS5 a Xbox Series X.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *