Michael Conforto upoutal pozornost několika týmů: Boras

Michael Conforto je možná na pokraji podpisu smlouvy s novým týmem.

Bývalý hráčský agent Mets Scott Borras prozradil baseballovým komentátorům US Post Joelu Shermanovi a Johnu Heymanovi V podcastu „The Show“ Že v úterý ráno dostal čtyři telefonáty týkající se 29letého volného hráče.

Conforto, který si v lednu poranil rameno, podstoupil v dubnu operaci, která byla původně považována za konec sezóny. Jeho rehabilitační plán ho nyní může vrátit na hřiště v září.

„Je ironií, že teď, když je návrh u konce, není s Michaelovým podpisem spojena žádná kompenzace a dnes ráno máme čtyři telefonáty,“ řekl Boras v podcastu. „Michaeli, má mimořádné léčivé schopnosti a doktoři říkají, že když tím procházíme, je tu možnost, že určitě udeří v září, a musíme vidět… jak jeho rehabilitace dopadne, aby se tato předpověď naplnila.“ je velmi silný zájem některých velmi dobrých týmů.“

Bývalý Met Michael Conforto je v současné době volným hráčem, ale podle jeho agenta přitahuje zájem týmů.
Getty Images

Conforto, All-Star v roce 2017, zaznamenal v minulé sezóně za Mets 0,232 se 14 domácími body a 55 RBI ve 125 zápasech.

Boras také zastupuje Kumara Ruckera, který byl draftován Mets na celkové 10. místo v roce 2021. Zatím však Ruckera nepodepsali s obavami o jeho ruku po lékařské prohlídce. Poté, co Mets nepodepsali rockerům, Porras zpočátku řekl, že pravoruký hráč nadhazovačů je v dobrém zdravotním stavu „podle nezávislého lékařského posudku několika významných ortopedických chirurgů v baseballu.“ Rucker skončil v září na operaci pravého ramene, kterou Boras popsal jako „malé“.

Strážci Rocker’s Choice #3 obecně Neděle v draftu.

„Řekl jsem Stevu Cohenovi, že když jste vlastníkem, musíte jen poslouchat lidi, kteří chválí určité prvky hráčů, kteří byli draftováni,“ řekl Boras. „Důrazně nesouhlasíme s hodnocením, které Mets kladl na Kumara. Řekli jsme mu to. Jako obránce a jsem si docela jistý, že jsem vlastníkem, se na to podívám a řeknu, že očekávám, že právník řekněte to hráči – našemu lékařskému personálu, máme vlastní interní zdravotnický personál, byli jsme v tom tak pečliví, nechali jsme Kumara zkontrolovat nejlepšími ortopedy v Americe a řekli, že nic neovlivní jeho schopnost střílet. MRI jsou vždy rozmazané. Magnetická rezonance Maxe Scherzera při podpisu nebyla nijak zvlášť skvělá, upřímně řečeno, nikdy nebyla.“

READ  „Metroid Dread“ a všechny nejlepší hry Nintendo Switch roku 2021

Podle Borrase doktor Rangers říkal „celou dobu“, že Rucker je fyzicky schopen udělat MLB kariéru.

„Jak jsem řekl před rokem, nikdo by s tím nebyl moc spokojený,“ řekl Porras. „A nakonec si myslím, že Kumar – a byl vyšetřen jedním z předních amerických ortopedických chirurgů u Neila Atrashe a Dr. Maestera v Texasu – se všechny tyhle recenze vrátily a řekly, že zemřel. Mets tomu nemohli uvěřit.“ „

Boras také hovořil na téma du jour v MLB, což je náhlá dostupnost obchodu Juana Sota poté, co odmítl nabídku 440 milionů dolarů na 15letou smlouvu od Nationals. Agent uvedl, že průměrná roční hodnota transakce pro 23letou hvězdu „udělala z kontraktu něco, co ani nebylo v rámci úvah“.

„Když jste nejlepší mladý hráč ve hře a máte kluky a ve 26 letech se stanete volným hráčem, od A-Roda nemám hráče, který byl tak dobrý a tak mladý.“ chlap, kdo je kdo je,“ řekl Boras.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.