Wordle 302 17. dubna Tipy: Potýkáte se dnes s Wordle? TŘI NÁVODY K ODPOVĚDI | Hry | zábava

Ať už jste na návštěvě u rodiny, hledáte velikonoční vajíčka nebo odpočíváte u televize, vždy se najde čas na nové hádanky Wordle. Dnešní speciální velikonoční Wordle je trochu složitější, a proto Express Online sestavil výběr tipů a indicií bez spoilerů, které vám pomohou na cestě. Pokud chcete průvodce nebo dva, přejděte na konec stránky pro tipy Wordle 302 pro 17. dubna.

Hra, kterou si nejlépe užijete, když máte pět nebo deset minut navíc, Wordle dává hráčům za úkol najít pětipísmenné slovo na šest tipů.

K odhalení správné odpovědi budete muset použít tři tečky, což znamená, že po každém uhodnutí budete věnovat velkou pozornost barvě čtverečků.

Pokud pole s písmeny zešedne, písmeno se ve slově, které tipujete, neobjeví. Pokud dlaždice zežloutne, písmeno, které jste uhodli, je ve slově, a ne ve správné pozici. Pokud se dlaždice zezelená, pak je písmeno ve slově a na správném místě.

Aplikace sleduje vaše statistiky, zobrazuje počet správných odpovědí, které se vám podařilo, a také vaši vítěznou sérii.

Pokud se vám nepodaří vyřešit hádanku, budete muset počkat do dalšího dne, než vyjde nový Wordle. Ztratíte také svou drahocennou vítěznou sérii.

Přečtěte si několik obecných tipů pro Wordle, po nichž budou 17. dubna následovat tři příručky specifické pro Wordle 302…

Obecné tipy a rady o Wordle…

• Nepoužívejte stejné písmeno dvakrát ve svém úvodním hádání.

• Pokuste se při prvním odhadu použít několik samohlásek, zejména „a“ a „e“.

• Vyhněte se písmenům jako „X“, „Z“ a „Q“ až později, až budete mít lepší představu o odpovědi.

• „ZVÝŠIT“ je dobré slovo pro začátek, zatímco „DOTYK“ je slušný druhý odhad.

READ  Stardew Valley aktualizuje "Future Proofs" hry, čímž usnadňuje úpravy

• Podívejte se na denní tipy Express Online níže…

Wordle 302 Tipy a návody pro 17. dubna…

1. Wordle 302 začíná písmenem A.

2. Slovo 302 obsahuje dvě samohlásky.

3. Jedna stopa nestačí, ale tři stačí.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.