„Lidská práva musí být realitou“, říkají čeští vědci

Dobrovolníci ze scientologických misí v České republice využili prázdninových trhů k zahájení své kampaně UDHR 75 ke zvýšení povědomí o Všeobecné deklaraci lidských práv.

Mládež pro lidská práva činí Všeobecnou deklaraci lidských práv skutečnou pro mladé lidi.

Mládež pro lidská práva činí Všeobecnou deklaraci lidských práv skutečnou pro mladé lidi.

Využití 75. výročí Všeobecné deklarace lidských práv k tomu, aby se lidská práva stala skutečností

Využití 75. výročí Všeobecné deklarace lidských práv k tomu, aby se lidská práva stala skutečností

Odhodlána zrušit laťku lidských práv v den 75. výročí Všeobecné deklarace lidských práv.

Praha, Česká republika, 2. února 2023 /EINPresswire.comKlíčový z cílů, které si Organizace spojených národů stanovila u příležitosti 75. výročí Všeobecné deklarace lidských práv (UDHR), leží na srdci. čeští vědci: „Obnovení konsensu o univerzálnosti a nedělitelnosti lidských práv a rozšíření volebního obvodu pro lidská práva, zejména mezi mládeží.“

Aktivisté za lidská práva vyzývají mládež k účasti tím, že zvyšují povědomí a porozumění 30 článkům Všeobecné deklarace lidských práv. Dělají to prostřednictvím brožur, videí a oznámení veřejné služby, která ukazují, jak jednotlivé články souvisí s jejich životy.

V hlavním městě země Praze, v Táboře a Českých Budějovicích v jižních Čechách poblíž rakouských hranic a v Bardubicích na východ se zaměstnanci a farníci z místních scientologických misí vydali na přeplněné sváteční pouliční trhy, aby představili svůj UDHR 75. Propaganda.

VĚDECKÉ CÍRKVE A VĚDCI Humanista a zakladatel vědy L. Inspirováno slovy Rona Hubbarda: „Lidská práva by měla být realitou, ne idealistickým snem.“ Církev tyto vzdělávací materiály volně zpřístupňuje pedagogům, úředníkům činným v trestním řízení, neziskovým organizacím, rodičům a komukoli, kdo je chce využít k podpoře porozumění Všeobecné deklaraci lidských práv.

„Kapitoly zHlasy pro lidstvo“, originální série na Scientology Network, dokumentuje, jak obhájci lidských práv vytvářejí pozitivní změny v zemích po celém světě. Iniciativa mládeže za lidská práva.

Vztahy s médii
Mezinárodní scientologická církev
+1 323-960-3500
Napište nám zde
Navštivte nás na sociálních sítích:
Facebook
Cvrlikání

READ  Pivovar Mankato Den hokeje Pivo MN Vložil: Cross-Czech Pilsner | Místní zprávy

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *