Mezinárodní hvězdy West Hamu nastavily šokující vítězství Euro 2020 podle nejnovějších předpovědí

Superpočítač předpověděl, že duo West Ham Tomáš Soosek a Vladimir Kufal zvednou trofej Euro 2020 11. července.

Poskytovatelé herních dat simulovali každý zápas soutěže Sportsradar tak, aby „vytvářeli četné herní situace, výsledky a hry pomocí algoritmů umělé inteligence“.

Česká republika zvítězila nad Dánskem 3: 2 ve Wembley 3: 2.

Podle bývalého českého brankáře Tomáše Černiho Sauzek a Kufal soutěží v naději, že budou jezdit na bedrech své země, ale je přesvědčen, že superpočítačová kladiva si s tímto tlakem poradí.

Načítání videa

Video není k dispozici

Český tým, který předpovídal, že Declan Rice bude součástí anglického týmu, který v posledním zápase skupiny D zvítězil proti svému týmu West Ham 2: 1, prohraje.

The Three Lions byli vyřazeni 3: 1 v posledních 16 zápasech, poté čelili Polsku Lucase Fabianského a ve čtvrtfinále zvedli vítěze 3: 2.

Stejně jako mistrovství světa v roce 2018 však i tým Gareth Southgate spadne v semifinále, kde podle předpovědí podlehne s Dánskem.

Suzuki a Kufal to budou muset udělat tvrdě, pokud se chtějí postavit superpočítači pro soubor. Porážku Anglie ve skupinové fázi čeká před finále Španělsko, Německo a Portugalsko.

Werner Becher, regionální ředitel Sportrad pro Evropu, Střední východ, Afriku a Latinskou Ameriku:

“Využili jsme šíři našich technických dovedností, abychom simulovali konkurenci a zpracovali miliony datových bodů za posledních 20 let, abychom identifikovali vítězný tým.”

„Fotbal je nepředvídatelný, což je jedna z věcí, které se nám na hře nejvíce líbí, ale někteří fanoušci by do finále zahrnuli Českou republiku a Dánsko.“

Proč se musíte zaregistrovat?

Každý fotbal. Londýnský West Ham Bulletin vám přinášíme nejnovější zprávy, výměnné funkce a komentáře a klíčové body pro fanoušky.

READ  Předseda české centrální banky vidí slabé oživení, protože debata o zvýšení sazeb upadá

Také rozesíláme speciální zpravodaje, když se objeví velké příběhy nebo když se stane speciální událost.

Jak se zaregistrujete?

Je to snadné a trvá to jen pár sekund.

Do pole v horní části tohoto článku zadejte svou e-mailovou adresu – nebo dokonce jakýkoli článek v londýnské části Football.Westham – s názvem „Získejte největší denní příběhy e-mailem“ a klikněte na „Přihlásit se k odběru“.

To je vše, jste připraveni.

Pokud se rozhodnete, že již nechcete dostávat e-maily, klikněte na odhlášený odkaz v jednom z novinek – ale nemyslíme si, že budete.

Pro více informací klikněte zde.

Česká republika může být překvapivým vítězem, ale evropské mistrovství v posledních letech mnoho z nich odhodilo.

Přestože ve své skupině skončili na 3. místě za Maďarskem a Islandem, Portugalsko zvítězilo na Euro 2016, Řecko zvítězilo v šoku 2004 a Dánsko zvítězilo v ročníku 1992, kde se na první místo nekvalifikovalo.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *