Intel ukazuje přesně to, co očekáváme od příští generace MacBooku Pro

Intel se stal velmi agresivním Nedávné kampaně proti počítačům M1 MacApple nahrazuje procesory Intel ve své sestavě Mac vlastní čipovou sadou Apple Silicon. Zatímco se však Apple pokoušel zesměšňovat Apple, ukázal přesně to, co bychom očekávali od nové generace MacBooku Pro: obrazovka od okraje k okraji.

Nové reklamy společnosti Intel obsahují v reklamách Apple „Získejte Mac“ Justina Longa, herce, který hrál Mac. V sérii videí se Intel snaží tvrdit, že počítače s procesorem Intel mají oproti Macům M1 několik výhod, které nelze připojit k více externím obrazovkám nebo jim chybí mnoho populárních her.

Společnost Intel však může přispívat k humbuku u nové generace MacBooků. Jak již bylo uvedeno výše Youtube Renee RichieV reklamách sdílených společností Intel je notebook zcela odlišný od aktuálně dostupného M1 MacBook Pro. Místo velkých rámečků má MacBook zobrazený v reklamě displej téměř bez okrajů.

Buďme upřímní, je to přesně ten MacBook Pro, o kterém jsme celou tu dobu snili. Ale ne, Intel náhodou nepropustil nové MacBooky společnosti Apple. Společnost uvedla hrana Ve skutečnosti používali k nahrávání reklam počítače Mac M1, ale stroje byly během procesu postprodukce z neznámého důvodu upraveny.

Níže můžete také zkontrolovat srovnání mezi skutečnou verzí M1 MacBook Pro a oznámenou verzí Intel:

Žertíky stranou, zvěsti naznačují, že Apple představí přepracované 14palcové a 16palcové modely MacBook Pro později v tomto roce. Očekávají se nové notebooky se spodními okraji, nový Mini-LED displej a samozřejmě čip Apple Silicon.

Přečtěte si také:

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *