České titulky: pátek 10. června 2022

České titulky: pátek 10. června 2022

Pokud váš den nezačne, dokud nezachytíte nejnovější titulky, dovolte nám, abychom vám dali novou ranní opravu.

  • Pokračování podpory Ukrajiny, energetické bezpečnosti, posilování evropských obranných struktur a odolnosti ekonomiky EU bude patřit mezi hlavní priority nadcházejícího českého předsednictví EU, řekl ve čtvrtek členům zahraničního výboru parlamentu ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Beck.

.

  • Policie navrhla, aby bylo obviněno 21 lidí a jedna právnická osoba za rozsáhlou korupci a ovlivňování zápasů ve druhé a třetí lize českého fotbalu. Jedním z hlavních podezřelých v případu je Roman Berbr, bývalý místopředseda Českého fotbalového svazu.

  • Více než 70 000 uprchlíků z Ukrajiny s humanitárními vízy a pracovním povolením našlo práci a začalo pracovat v České republice, uvedla ve čtvrtek na tiskové konferenci v Praze ministryně práce Marianne Goricaová.

  • Míra nezaměstnanosti v Česku v květnu klesla o desetinu procentního bodu na 3,2 %. V evidenci úřadů práce je evidováno 235 468 uchazečů o zaměstnání, což je o 8 190 méně než v dubnu. Počet volných pracovních míst se oproti minulému měsíci snížil o zhruba 7 000, zaměstnavatelé jich předložili 337 331.

READ  Yun nařídí poradcům, aby navázali na ekonomické rozhovory ve Španělsku

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *