Hype se pro Unicorn Overlord stává skutečným, protože RPG od Vanillaware získává nové informace

Hype se pro Unicorn Overlord stává skutečným, protože RPG od Vanillaware získává nové informace

Řekli jsme to jednou a řekneme to znovu: Vanillaware nesmí chybět. Japonský vývojář stojící za skvělými hrami jako 13 Sentinels, Dragon’s Crown a Odin Sphere v současné době dokončuje svou další hru, Unicorn Overlord. Fantasy RPG bylo oznámeno loni v září a jeho vydání je naplánováno na 8. března.

Nutno uznat, že už jsme měli vyprodáno. Byly odhaleny nové podrobnosti o Unicorn Overlord, které odhalují, že hra bude obsahovat více než 60 rekrutovatelných postav a dynamický svět, který můžete mezi hlavními příběhovými bitvami volně procházet.

„Prozkoumejte ve svém volném čase rozlehlý svět, setkejte se s četnými úkoly a událostmi. Bojujte s nepřáteli, osvobozujte a obnovujte dobyté osady a připravte své síly na další postup,“ stojí v oficiální tiskové zprávě.

Budete tedy vést svou armádu po mapě světa, obsazovat území a za pochodu sklízet odměny – to vše při zvyšování úrovně svých oblíbených bojovníků. Zřejmě si také budete moci vyzkoušet minihru na těžbu rudy.

Pokud jde o tradici hry, tisková zpráva jde docela do hloubky. „Příběh se odehrává na kontinentu Fiverith, který se dříve skládal z pěti národů: Cornia, Drakenhold, Elheim, Pastorias a Albion. Znovuzrozené Xenoaranské impérium v ​​čele s Galeriem však nyní ovládá celý kontinent,“ píše se v něm. Kde bychom byli bez říše zla a vítězné říše, kterou bychom vymýtili?

A co víc, máme spoustu nových screenshotů:

READ  Microsoft oznamuje následující verze Office s nejnižším předplatným

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *