Nová technologie AI poskytuje streamerům Twitch konzistentní a zastrašující oční kontakt

Nová technologie AI poskytuje streamerům Twitch konzistentní a zastrašující oční kontakt

Nvidia vytvořila novou technologii poháněnou umělou inteligencí, která nahradí vaše skutečné oči digitálními, které se nikdy nepřestanou dívat do vaší webové kamery. Je to velmi děsivé a další známka toho, jak abnormálně se musíte chovat online, abyste se v roce 2023 stali slavným hráčem.

To je přesně ten případ: uspět ve světě živého vysílání, Celou dobu musíte být „on“.vždy „zaujatí“ a nikdy si nedělejte příliš mnoho přestávek ze strachu, že byste zmenšili své potenciálně nestálé publikum. Může rychle vést k vyhoření. Znovu a znovu jsme viděli Velcí, střední i malí streameři ztrácejí vášeň hrát hry online, Což vede k dlouhým přestávkámA panický záchvata více. Ale co když je to nástroj poháněný AI Mohou vám pomoci zfalšovat některé z tohoto velmi důležitého příspěvku? Vstoupí Nejnovější aktualizace od Nvidie pro svůj vysílaný program.

To je úžasné sada nástrojů Jeho cílem je pomoci vám lépe vypadat a znít při vysílání pomocí funkcí, jako je odstranění pozadí a potlačení hluku klávesnice. Od této nové verze nyní můžete stisknutím tlačítka aplikovat falešné oční bulvy poháněné umělou inteligencí na svůj skutečný lidský obličej. A tyto nové oči budou neustále zírat přímo do kamery, což vám umožní nikdy nepřestat „interagovat“ s publikem, i když si bude číst váš rozhovor nebo se dívat na jiné věci ve vašem pokoji. Vypadá to velmi divoce a děsivě!

Někteří navrhli, že tato technika může pomoci Lidé s autismem Kteří mají potíže s udržením očního kontaktu během setkání a živých přenosů. I když respektuji tento případ použití, zajímalo by mě, jestli je to cesta, kterou chceme jít. Nemyslím si, že neustálý oční kontakt – zvláště takový strašidelný přímý oční kontakt – je něco, co všichni potřebujeme nebo bychom měli chtít. Rozhodně si nemyslím, že nalepit na všechny děsivé oči AI je dobrá věc. A Jak upozornil jeden tweet, Tento druh statického a mrtvého zírání není to, jak lidé ve skutečnosti vypadají, když mluví k velkým skupinám. Dívat se jinam nebo směrem k jiným lidem a kamerám je normální a může být užitečné a dokonce důležité.

Online reakce na tuto novou technologii zahrnovaly lidi, kteří šíleli z toho, jak strašidelně a divně to vypadá, a poukazovali na to, jak nepřirozeně to vypadá. Můžete však také najít pozitivnější reakce na výše uvedený tweet a další online příklady tohoto podivného nového nástroje umělé inteligence: lidé nadšení z toho, jak mohou pomoci jejich videa na YouTube nebo živé přenosy na Twitchi, šťastní, že si mohou přečíst chat nebo odvrátit zrak o streamu, zatímco publikum je oklamáno, aby si myslelo, že je s nimi stále „zaměstnáno“. Mně to prostě připadá jako nezdravé (a neudržitelné) myšlení, které nakonec povede k většímu vyhoření, které technologie poháněná umělou inteligencí nedokáže opravit, vyléčit ani mu zabránit.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *