Hlavní plány Xboxu unikly v e-mailech oznámených v případu FTC společnosti Microsoft

Hlavní plány Xboxu unikly v e-mailech oznámených v případu FTC společnosti Microsoft

Na internetu bylo zveřejněno obrovské množství údajných záznamů pro Xbox souvisejících s případem Federální obchodní komise proti Microsoftu, čímž se některé plány společnosti týkající se herní konzole dostaly na veřejnost.

Soubory byly v pátek nahrány na webovou stránku hostovanou americkým okresním soudem pro severní okres Kalifornie, kde Federální obchodní komise žaluje zablokování akvizice společnosti Activision Blizzard pro videohry společností Microsoft. Web soudu přestal sdílet soubory někdy v úterý ráno.

Zahrnuje více než 100 dokumentů, mnoho z nich částečně redigovaných, souvisejících s plány Microsoftu pro Xbox.

„Microsoft byl zodpovědný za chybu při nahrávání těchto dokumentů k soudu,“ řekl NBC News Douglas Farrar, ředitel Úřadu pro veřejné záležitosti FTC.

Microsoft okamžitě neodpověděl na žádost o komentář.

Soubory obsahují e-maily od vedoucích pracovníků společnosti, jako je generální ředitel Microsoft Gaming Phil Spencer, a časové osy vydání her.

Některé z dokumentů zahrnují vyšší zaměstnance Microsoft Gaming, kteří diskutují o hodnotě exkluzivních licenčních poplatků, které mají za hlavní videoherní tituly.

Jeden dokument ukazuje seznam očekávání pro některé hlavní herní tituly s daty vydání a platformami, na kterých mají být dostupné. Tento seznam naznačuje, že velmi očekávaná hra „The Elder Scrolls VI“ nebude vydána dříve než v roce 2026 nebo později a nebude dostupná pro Playstation vlastněné Sony.

Ani Sony, ani vývojář Elder Scrolls Bethesda okamžitě nereagovaly na žádosti o komentář.

Není jasné, zda mají být soubory veřejně přístupné. Mluvčí regionu Sever na žádost o komentář okamžitě nereagoval.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *